Апарат для міостимуляції 9116

Є в наявності
23 000 грн


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Апарат для міостимуляції MIO 9116

Міостимуляція для корекції фігури – ефективний метод для стрункої фігури

Красива фігура - це в першу чергу гармонійна статура, яка складається з взаємопов'язаних факторів - постава, стан м'язів, кількість та місця жирових відкладень. Якщо один із факторів має відхилення, то фігура в цілому втрачає свою привабливість.

Сучасна апаратна косметологія дозволяє в найкоротші терміни та з максимальною ефективністю відновити втрачену стрункість. Апарат для міостимуляції – сьогодні один із найпопулярніших апаратів для корекції фігури.

Міостимуляція: апарат та як він працює

Основне завдання міостимуляції, що застосовується в косметологічних процедурах для догляду за тілом - зміцнення м'язової тканини. В результаті ми отримуємо набагато більше, оскільки попутно посилюється крово-і лімфообіг, локальний ліполіз та відновлення жирового обміну.

Розібратися в нюансах впливу та як працює спеціалізоване обладнання допоможе апарат для міостимуляції MIO 9116

Даний апарат призначений для процедур, спрямованих на локальну корекцію фігури та догляду за грудьми.

Апарат для міостимуляції тіла являє собою корпус, набір електродів, сполучні кабелі та еластичні кріплення для електродів.

На початку процедури міостимуляції необхідно підключити всі кабелі до відповідних каналів на апараті, а також підключити до кабелів електроди. Потім потрібно розташувати електроди на тілі, для цього потрібно вибрати точки рухових м'язів. На одному кінці м'яза потрібно закріпити пасивний електрод, на іншому кінці м'яза - активний електрод. Для кращої фіксації електродів на тілі необхідно змастити їх струмопровідним гелем, а шкіру, місце кріплення, протерти тоніком, що містить спирт. Після цього електроди можна зафіксувати еластичними ременями-гумками.

Якщо ви все правильно підключили, то в процесі дії струму буде видно, як м'яз скорочується. Інтенсивність струму в апараті MIO 9116 - це регульований параметр, який можна змінювати в процесі процедури.

Чи можна використовувати апарат для міостимуляції в домашніх умовах?

Незважаючи на всю простоту процедури міостимуляції, професійне обладнання вкрай не бажано використовувати вдома. Краще довіритися фахівцю та отримати дійсно якісну, ефективну та головне безпечну процедуру.

Для домашнього використання розгляньте варіанти портативних апратів, вони якраз розраховані для побутових умов. Найпопулярніший прилад серед портативних - апарат для міостимуляції обличчя, який, як заявляють виробники, здатний позбавити шкіру обличчя від дрібних зморшок і відновити еластичність шкіри.

В апараті передбачено:

  • 9 автоматичних програм
  • 10 каналів
  • 4 типи хвилі

Технічні характеристики:

Потужність апарату: 30 Вт

Інтенсивність струму: 24 мА

Тривалість імпульсів: 400µs, 2500µs, 3500µs

Форма сигналу:

Розміри апарату: 47х33х13(h) см

Вага нетто: 3,82 кг

Дані для транспортування

Кількість місць: 1

Розміри упаковки: 50х40х23(h)см

Вага брутто: 5,70 кг