Апарат вакуумно-роликового масажу BLS 12

Є в наявності
16 500 грн


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Вакуумно-роликовий масажний апарат є високоефективним пристроєм, призначеним для проведення антицелюлітного масажу і коригування фігури. Сьогодні практично всі салони пропонують послугу антицелюлітного масажу, яка користується великою популярністю серед представниць прекрасної статі. І це зовсім не дивно, оскільки вона дозволяє ефективно усунути недоліки на тілі. Однак її результативність безпосередньо залежить від якості вакуумного пристрою і насадок, які, власне, застосовуються під час проведення маніпуляції.

Крім цього, особливе місце в косметології займає роликовий масаж, який є найпрактичнішим методом здійснення вакуумного лімфодренажу, так як є абсолютно новим способом впливу на клітковину і шкірний покрив. Насадки роликові дозволяють суттєво знизити силу тертя, але незважаючи на це, забезпечують максимальну дію на жирову підшкірну клітковину та дерму.

Важливою перевагою апарату є те, що він оснащений автоматичними програмами, які можуть підбиратися в індивідуальному порядку, залежно від уподобань та побажань користувача. Користуватися вакуумно-роликовим масажним апаратом дуже легко і просто! Все, що потрібно зробити, так це вибрати одну з представлених функцій:

 • Вакуумний масаж
 • Вакуумно-роликовий масаж

Апарат створений спеціально для застосування у косметологічній галузі, спортивній медицині, фізіотерапії, лімфології. Крім цього чудово підходить для наступних цілей: проведення механічного делікатного мікрошліфування шкірного покриву; забезпечення активізації лімфотоку; запуск процесу мікроциркуляції; коригування контурів; видалення дефектів косметичного типу на тілі; лікувальна терапія від цилюліту; підвищення шкірної еластичності. Апарат оснащений чотирма масажними режимами для тіла та двома – для обличчя. На поверхні корпусу розташований спеціальний манометр. Також пристрій має регулятор вакуумної потужності, яку можна встановлювати щодо певного виду маніпуляції. Переваги:

Масажна процедура здійснюється по маслу, тому немає потреби у застосуванні спеціального косметичного костюма. Може використовуватися з будь-яким видом косметики, а також чудово поєднується зі спеціальними засобами, призначеними для обгортання. Значно збільшує результативність обгортань, якщо їх проводити після здійснення вакуумного масажу. Відрізняється комфортністю та безболісністю маніпуляції. Після проведення процедури повністю виключається утворення гематом, точкових крововиливів, а також болючого синдрому. Апарат підходить для виконання будь-якого типу масажу: лімфодренажного, рефлексотерапевтичного, баночного, вакуумно-роликового.
Широко використовується у різних програмах реабілітації: спортивна медицина, пластична хірургія, фізіотерапія. Антицелюлітний вакуумний масаж будь-якої зони. Підтяжка грудей, тіла та обличчя. Поліпшення грудної форми. Лікування жирових відкладень та ожиріння. Усунення набряклості. Лімфодренаж тіла та обличчя. Підвищення працездатності обмінних процесів. Виведення токсинів. Крім цього, апарат дозволяє максимально швидко позбутися набряклості під очима, зменшити виразність зморшок, а також підтягнути обвислу і в'ялу шкіру.

Технічні характеристики:

 • Модель: BLS 12
 • Потужність: 50 Вт.
 • Тиск: до 1,013
 • Бар (76 cmHg)
 • Напруга: AC 110-120 В/220-240 В, 50 Гц
 • Розміри апарату: 300 х 300 х 150 мм.
 • Розміри коробки: 370x360x350 мм.
 • Вага: 4,0 кг

  Комплектація:

 • Трубка силіконова одинарна – 1 шт.
 • Трубка силіконова подвійна (для роботи двома руками) – 2 шт.
 • Вакуумно-роликові насадки (велика 75мм, середня 52мм, маленька 32мм) – 3 шт.
 • Пластикові, банкові вакуумні насадки різного діаметра від 1 до 15 см. – 30 шт.
 • Інструкції.