Апарат LPG вакуумно-роликового масажу та кавітації Body Shape

Є в наявності
250 000 грн 225 000 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Апарат LPG вакуумно-роликового масажу та кавітації BEAUTY LUX Body Shape

Вакуумно-роликовий масаж технології LPG. Апарат BEAUTY LUX Body Shape має такі функції:
VelaShape RF - ваккумний масаж покращує циркуляцію крові, посилює лімфодренаж, посилює насичення крові киснем, активізує метаболічний розпад жиру, зменшується обсяг жирових клітин, скорочуються сполучні тканини. Показаний для ліфтингу другого підборіддя, корекції овалу обличчя, усунення та профілактики зморшок шиї, локального скупчення жиру, целюліт, усунення розтяжок та в'ялості шкіри, зменшення обсягів та жирових відкладень та ін.


Ліфтинг Tripolar RF - процедура нагрівання шкіри та підшкірно-жирової клітковини шляхом пропускання через них струму високої частоти або впливу високочастотним електричним полем з метою отримання бажаного косметичного ефекту. Показаний для усунення мішків під очима, друге підборіддя, зморшки, постакне, надмірної пігментації, фотостаріння, обвислої шкіри після вагітності або схуднення, в'яла шкіра, целюліт "апельсинова кірка". Багатофункціональний апарат, дисплей 10,1 дюймів, 4 маніпули

Переваги моделі:

1. Великі та малі насадки-ролики. Для великих та малих поверхонь, у тому числі для підборіддя, рук тощо.

2. Повноцінний кольоровий РК-дисплей із зручним дружнім інтерфейсом.

3. Сучасний високотехнологічний дизайн апарату.

4. Маніпули оснащені інфрачервоним прогріванням.

Використовується в таких цілях:

1. Корекція форм тіла

2. Лікування різних стадій целюліту

3. Поліпшення мікроциркуляції крові та покращення кольору шкіри

4. Прискорення метаболізму

5. Відновлення еластичності шкіри

6. Підтяжка шкіри

7. Схуднення

Процедури проводять у спеціальному костюмі за розмірами. Рекомендуємо придбати заздалегідь разом із апаратом.

1) Кавітація - це один із сучасних методів позбавлення від зайвих жирових відкладень.
Метод кавітації заснований на утворенні великої кількості бульбашок, наповнених газом та парою. З часом бульбашки збільшуються в розмірах і згодом випаровуються.
Суть методики кавітації для лікування целюліту та позбавлення від зайвих жирових відкладень полягає у дії низькочастотного ультразвуку на жирову тканину. Сам ефект ґрунтується на впливі низькочастотних ультразвукових хвиль на жирову тканину, викликаючи в ній утворення безлічі мікробульбашок (від латинського слова Cavitas – порожнеча) – тобто ефект кавітації. Внаслідок чого утворюються бульбашки та збільшуються у розмірах, розм'якшують підшкірний жир і витісняють його з адипоцитів. Тригліцериди, що вивільнилися (з яких і складаються жирові клітини) виводяться з міжклітинного простору за допомогою природних метаболічних процесів або прискорюваних за рахунок спеціального лімфодренажу (вакуумний масаж, ручний лімфодренаж або на апараті пресотерапії). Ефект від процедури кавітації помітний відразу після першого сеансу і посилюється в наступні кілька днів.
Після видалення розщеплених продуктів накопичення жиру в обробленій області стає вкрай скрутним. Пацієнт втрачає після процедури як обсяг, так і вагу. Але треба враховувати, що жирова тканина, займаючи великий об'єм, має невисоку щільність і внаслідок цього досить легкою. Тому насамперед клієнт помічає втрату обсягу.

Вакуум 80 кПа
Габарити 625 мм х 525 мм х 1070 мм
Гарантійний термін 1 рік
Довжина хвилі 940 нм
Область обробки насадок 4 мм * 7 мм / 8 мм * 25 мм / 30 мм * 50 мм / 40 мм * 60 мм
Швидкість обертання роликів 0-36 об/хв
Щільність енергії RF: макс. 60 Дж/с м3
Потужність 1500 Вт