Апарат вагінального омолодження BLC-VPlus

SMAS ліфтинг обличчя та тіла, Вагінальний ліфтинг

Є в наявності
143 000 грн


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Апарат BLC-VPlus

SMAS ліфтинг обличчя та тіла, Вагінальний ліфтинг

Апарат BLC-VPlus для SMAS ліфтинг обличчя та тіла, з маніпулою для інтимного омолодження, дозволяє проводити затяжку піхви, підтяжку шкіри обличчя та тіла, схуднення, моделювання рис обличчя, омолодження шкіри.

Процедура інтимного омолодження

Унікальний новий неінвазивний метод лікування синдрому вагінальної релаксації, який є ефективним засобом боротьби з жіночою сексуальною дисфункцією, боротьбою з опущенням інтимних м'язів, пролапсом тазового дня та є ефективним методом лікування стресового нетримання сечі.

Без операцій, без уколів, без болю, подальшого відновлення та ускладнень.

Виконується за допомогою маніпули з насадками спеціальної форми, яка фокусує ультразвукові коливання на потрібній глибині в окремих точках стінок. Ультразвукові хвилі забезпечують рекомбінінацію колагенових волокон, нормалізацію стану слизової та м'язів із відновленням ослаблених функцій. Це дозволяє терапевтичними методами усунути проблеми, що знижують яскравість сексуальних відчуттів.

Процедура відбувається без порушення цілісності слизової оболонки і виключає ризик інфікування.

Технологія апарату BLC-VPlus дозволяє :

 • Збільшити пружність піхви (97,5%)
 • Зменшити розмір піхви в діаметрі
 • Збільшити кількість вагінального секрету та усунення сухості піхви
 • Прискорити регенерацію клітин, тим самим сприяти підвищенню чутливості
 • Допомогти у лікуванні запальні захворювання статевих органів (вагініти, цервіцити)
 • Вилікувати пролапс тазового дна
 • Вилікувати стресове нетримання сечі
 • Поліпшити якість сексуального життя за рахунок підвищення чутливості партнерів, посилення відчуттів при оргазмі та збільшення кількості оргазмів при статевому акті

Ліфтінг, розгладжування зморшок, омолоджування тканин

Виробляють за допомогою маніпули із трьома змінними насадками. Це забезпечує обробку тканин на глибині до 13 мм. Результати добре виявляються після першого сеансу, а повний ефект курсу лікування плавно наростає протягом 2-3 місяців.

Процедура з використанням HIFU не має протипоказань та обмежень, характерних для інших методик омолодження та підтяжки.

Видалення жирових відкладень

Відбувається за рахунок руйнування мембран жирових клітин під впливом ультразвукових коливань. Вміст адипоцитів виливається в міжклітинний простір, звідки виводиться зі струмом лімфи. Під впливом ультразвуку додатково стимулюється лімфострум, що забезпечує інтенсивне виведення вмісту ліпоцитів та ефективний лімфодренаж. В результаті ультразвукового видалення жирової клітковини відбувається моделювання контурів різних частин тіла. Крім моделювання обрисів обличчя, BLC-VPlus дозволяє ефективно та безболісно прибирати жир з живота та стегон, рук, інших частин тіла.

Протипоказання

Лазерне інтимне омолодження легко переноситься організмом і вважається найбезпечнішим способом повернути інтимній зоні тонус. Проте цей метод має свої протипоказання, зокрема:

 • Вагітність та період годування груддю;
 • Цукровий діабет;
 • Онкологічні захворювання;
 • Венеричні захворювання;
 • Запальні захворювання органів малого тазу як гострі, так і хронічні.