Багатофункціональний апарат преміум класу Beauty Lux Pro Face

Є в наявності
120 000 грн


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Багатофункціональний апарат преміум класу Beauty Lux Pro Face

Beauty Lux Pro Face був винайдений порівняно недавно, але вже набув значної популярності завдяки правильній комплектації. Багатофункціональність апарату зробила його хітом. Складання косметологічного апарату виконано на високому рівні.

Beauty Lux Pro Face оснащений усіма датчиками захисту, які не дозволять апарату вийти з ладу у невідповідний момент. Рукоятки, якими маніпулює косметолог, мають зручну форму. Робота на апараті не викликає втоми. Конструктори передбачили все та зробили максимально комфортний апарат.

Ефективність методик доведено європейською асоціацією лікарів-косметологів. Апарат має сертифікати якості Європи та України.


Багатофункціональний косметологічний комбайн Beauty Lux Pro Face призначений для процедур зволоження шкіри, підтяжки зморшок, видалення невеликих жирових відкладень, збагачення шкіри поживними речовинами.


Багатофункціональний апарат Beauty Lux Pro Face поєднав у собі кілька методик:
Професійна неінвазивна карбокситерапія, РФ Ліфтінг, Кріотерапія, Аквапілінг, Вакуумний гідропілінг, Ультразвуковий фонофорез з подачею розчину.
Апарат Beauty Lux Pro Face поєднав у собі методи глибокого очищення, інтенсивного зволоження та омолодження. Дані технології вирішують відразу кілька естетичних проблем, таких як: зневоднена шкіра, акне та постакне, розширені пори, пігментація та гіперкератоз.

Працюючи на апараті використовуються спеціальні насадки, залежно від необхідного результату. Робота на апараті можлива як у окремих маніпулах, і у циклі. Можна провести відразу кілька близьких за функціональністю процедур для досягнення максимального ефекту.
Апарат Beauty Lux Pro Face у кілька разів підвищить можливості Вашого косметологічного кабінету.

Виробник
Вакуум
Гарантійний термін
Кріотерапія
Розмір апарату
Ультразвукова частота
RF енергія
Потужність
Напруга мережі
Вага