Апарат для LED-терапії Fusion

Є в наявності
15 000 грн 14 250 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Апарат для LED-терапії Fusion – світлодіодний пристрій для професійного комплексного anti-age догляду за шкірою обличчя, профілактики старіння, лікування дерматологічних проблем шкіри. Фототерапія, хромотерапія, світлотерапія – популярні методи омолодження та лікування шкіри, пов'язані з дією потоку кольору та світла на організм людини.

 


Світло – це електромагнітні хвилі певної довжини, від якої залежить колір та глибина його проникнення у шари шкіри. Апарат для LED-терапії Fusion сприяє виробництву колагену в клітинах, збільшенню проліферації – новоутворенню клітин та внутрішньоклітинних структур, активізує процеси природного клітинного оновлення та відновлення шкіри, активно бореться із різноманітними дерматологічними захворюваннями.

та заспокійлива дія, детоксикація та регенерація, відновлення атонічної, травмованої зовнішніми факторами шкіри, шкіри курців.

► ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: дерматологія, косметологія, фізіотерапія

► ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЇ: Апарат для LED-терапії Fusion має 3 особливості, які вигідно відрізняють його від інших аналогічних пристроїв.

1. Це фотон-іонний інструмент активації теломерази, підтримки стабільного рівня кальцію у клітинах.

2. Світло має сильний енергетичний фокус і проникність: здійснюється фотонна терапія широким спектром світла (червоного, оранжевого, жовтого, зеленого, синього, пурпурового):

Червоний: стимулююча дія, прискорює регенерацію та мікроциркуляцію, уповільнює вікові зміни

Помаранчевий: імуномодулююча та заспокійлива дія, детоксикація та регенерація, відновлення атонічної, травмованої зовнішніми факторами шкіри, шкіри курців

Жовтий: імуномодулююча, заспокійлива, дезінфікуюча, тонізуюча дія, прискорює регенерацію, покращує мікроциркуляцію

Зелений: заспокійлива та розслаблююча дія, сприяє зниженню запальних процесів

Синій: протизапальна дія, показана при вугровій хворобі та дерматологічних захворюваннях, стимулює енергетичний обмін у тканинах.

Пурпурний: тонізуюча, пом'якшувальна, заспокійлива дія, покращення кровообігу та мікроциркуляції, відновлення зневодненої шкіри, зміцнення тургору.

3. Панель управління – інтуїтивно зрозумілий та легкий в управлінні сенсорний екран, компактність – можливість скласти пристрій.

► ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ: мімічні та вікові зморшки; загальні вікові зміни шкіри; плямиста гіперпігментація; купероз та розацеа; гіперчутлива та реактивна шкіра; тактильна шорсткість шкіри; лущення епідермісу; вугрові висипання, акне, інші дерматологічні хвороби; рубці.

► ЕФЕКТИ ПРОЦЕДУРИ: ліфтинг шкіри; зменшення глибини вікових та мімічних зморшок; підтяжка шкіри обличчя; підвищення еластичності та тонусу шкіри; посилення тургору; мінімізація рубців; лікування запальних елементів; бактерицидний ефект; потужний імуномодулюючий та протизапальний ефект; освітлення та омолодження особи; надання шкірі сяйва та свіжого вигляду.

► ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ: альтернатива пероральним препаратам лікування акне та вугрової хвороби; комфортність та безболісність; експрес-метод процедури «миттєвої краси»; відсутність реабілітаційного періоду; відсутність обмежень за типом та станом шкіри; візуальний ефект після 1-го сеансу; простота та легкість виконання; мінімум протипоказань.

► ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПРОЦЕДУРИ:

Курс: від 3 процедур із періодичністю 2-3 рази на тиждень (при лікуванні окремих захворювань курс призначає лікар дерматокосметолог).

Тривалість процедури: від 20 до 60 хвилин (залежить від проблеми та розміру ділянки, що обробляється).

Гарантійний термін 1 рік
Кількість світлодіодів
Розмір апарату 44х27х29
Частота 50/60 Гц
Напруга мережі
Вага 3.5 кг