ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЧАТКОВОГО КОСМЕТОЛОГА - ЕСТЕТИСТА. З ЧОГО ПОЧАТИ КАР'ЄРУ В КОСМЕТОЛОГІЇ?

Сонце світить усім однаково. Тому навіть незважаючи на велику конкуренцію, кожен косметолог може знайти своїх клієнтів. Щодня сотні майстрів розпочинають свою кар'єру. У когось виходить, у когось немає. Це нормально. Єдине, якщо хочете потрапити до категорії перших потрібно буде трохи постаратися.

ПЕРЕГРАДИ НА ШЛЯХУ КОСМЕТОЛОГА ЕСТЕТИСТА

1. Освіта

Косметолог — такий самий лікар, як і дерматолог або гінеколог. Принаймні, до цього ми йдемо. Вже в українських медичних вузах починають навчати косметології, а в західних – косметології. тим більше. У Європі без медичного диплома шлях до косметології замовлено. В Україні поки що немає.

Рекомендуємо задуматися про здобуття медичної освіти. За прогнозами через 5-7 років косметологи з медосвітами поступово витіснятимуть з ринку тих, хто його не має.

2. Конкуренція

Ніша переповнена крутими і не дуже фахівцями. Прогулявшись будь-яким районом столиці ви зрозумієте про що мова. Виділитись серед такої кількості конкурентів буде важко. Тому радимо вже зараз подумати над додатковими бонусами для клієнтів. Наприклад, безкоштовні пробники після процедур.

3. Нестача ресурсів

Технічних ресурсів завжди не вистачатиме. Ви апріорі не зможете купити все косметологічне обладнання, яке є на ринку. Просто зосередьтеся на апаратах, які швидко окупають себе.

 

навчання косметологів

 

4. Нестача досвіду

Досвід напрацьовується роками. Потрібно бути готовим до того, що перші 6 місяців ви фактично боротиметеся за залучення клієнтів. Цей етап проходять усі косметологи. Головне набратися терпіння та не здатися.

ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ КОСМЕТОЛОГ БЕЗ МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ?

1. БЕЗИН'ЄКЦІЙНЕ

Щоб вводити під шкіру ін'єкції, потрібно добре розбиратися в будові черепа та обличчя, знати структуру м'язів обличчя, де проходять нервові канали і т.д. Для використання безін'єкційних апаратів ці знання не знадобляться. Такі прилади вводять активні речовини під шкіру тиском. Спосіб дозволяє доставити корисні речовини до глибинних шарів шкіри, не травмуючи її.

За допомогою таких апаратів можна навіть збільшувати губи. Приклад  безигольна ручка для введення гіалуронової кислоти. Вона дозволяє під тиском ввести філер у губи, лоб та інші частини обличчя.

ПЕРЕВАГИ

 • тренд на безін'єкційні процедури, завдяки якому легко знайти клієнтів;
 • безболісне введення препаратів, що дозволяє охопити широкий спектр людей;
 • невисока вартість приладу, що робить його доступним для косметологів-початківців.

Сьогодні будь-який косметолог естетист має звернути увагу на безін'єкційні методики. Вони задають тренд: краса не потребує жертв. Оскільки клієнт і так витрачає гроші, можливість провести процедуру безболісним методом він однозначно оцінить.

2. ДЛЯ МАСАЖІВ

Лімфодренажний, вакуумний, мануальний, антицелюлітний, пресотерапія: існує безліч видів масажів. Початківець косметолог може проводити більшість із них. Для цього достатньо пройти курси та регулярно оновлювати обладнання.

Почати рекомендуємо з приладів для вакуумного масажу. Він поєднує у собі всі переваги класичного + сприяє схуднення. Це один із найпопулярніших запитів клієнтів. До вакуумного масажу ви також можете пропонувати обгортання та пілінги, щоб покращити стан шкіри.

 

мезотерапія кращі процедури

ПЕРЕВАГИ

 • відмінно поєднуються з іншими процедурами;
 • високий попит: багато хто сьогодні відвідує масажистів, щоб розслабитися і відволіктися від роботи;
 • невисока вартість обладнання, що дозволяє конкурувати за рахунок низької ціни.

Масажі — перспективний напрямок у косметології. Ми навіть рекомендуємо розглянути такий варіант спеціалізації, як косметолог-масажист.

3. ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЧИСТОК ОБЛИЧЧЯ

Чистка обличчя — процедура, яка потребує медичної освіти. Для проведення потрібно пройти курси та купити обладнання. Стандартно це:

 • набір інструментів для механічного чищення обличчя;
 • препарати для хімічних пілінгів;
 • апарати для ультразвукового, лазерного, атравматичного чищення обличчя;
 • зволожуючі сироватки та гелі для нанесення після процедури.

Стартовий набір коштуватиме приблизно 5000 грн. Окупаються вкладення приблизно за 2-4 тижні. Поступово обладнання можна оновлювати, пропонуючи клієнтам нові види очищення. Зараз головне почати і проводити хоча б кілька видів. Як не дивно, але люди все ще ходять на механічні чищення. Друга процедура за популярністю — УЗ чищення.  Інші залежать від сезону. Влітку не дуже добре робити лазерне чищення обличчя або хімічний пілінг. Останній ще не можна за чутливої ​​шкіри.

 

Чистка обличчя не допоможе вам багато заробляти. Але залучити багато постійних клієнтів дозволить однозначно. У перспективі вони можуть користуватися іншими послугами.

ПЕРЕВАГИ

 • базова процедура, з якою клієнти починають знайомитися з косметологією;
 • процедура, яка потребує регулярності. Таким чином, можна придбати багато постійних клієнтів;
 • легка технологія проведення, в якій зможе розібратися будь-яка доросла людина.

вакуумний масаж - популярна процедура

4.ФРАКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ

Процедура проводиться за допомогою спеціальної ручки з мікроголками – Дермапену або спеціального апарату – Мезоінжектора. Незважаючи на те, що під час процедури може йти кров, її може провадити косметолог без освіти. Тут головне забезпечити повну стерильність і правильно підібрати активні компоненти.

Саму процедуру можна пропонувати людям, які хочуть покращити колір шкіри, підвищити тонус, зволожити, наситити корисними речовинами. Суть методу полягає в тому, що спочатку робляться мікропроколи за допомогою приладу, а потім наносять косметологічний коктейль. Завдяки проколам активні речовини глибше проникають у шкіру, що забезпечує гарний ефект.

Дермапен можна купити та використовувати в домашніх умовах. Для кабінету краси купуйте більш серйозне обладнання.

І ще ....

Можна пропонувати клієнтам зволожуючі, поживні та інші види масок. Для них не потрібна жодна освіта. Головне просто підбирати якісні засоби: муцин равлики, гіалуронову кислоту, пептиди тощо.

Це не є основною процедурою. Нині масками нікого не здивуєш. Але використовувати як приємне доповнення до основних процедур можна. Це може стати фішкою, яка виділить вас серед конкурентів.

11.09.2020