Трихвильовий діодний лазер нового покоління BEAUTY LUX ICE PLUS MAX 2.0 із системою МАКРО. Апарат класу преміум

Є в наявності
418 000 грн


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Трихвильовий діодний лазер нового покоління BEAUTY LUX ICE PLUS MAX 2.0 із системою МАКРО. Апарат класу преміум!
BEAUTY LUX ICE PLUS MAX 2.0 діодний лазер, в основі якого лежать останні досягнення біомедичної інженерії.


BEAUTY LUX ICE PLUS 2.0 сконструйований за Європейським стандартом якості.

Удосконалена полегшена маніпула з ресурсом 20 млн. імпульсів оснащена екраном з відображенням показників: лічильник ресурсу, температура і циркуляція води, що виділяє даний апарат серед конкурентів.

Апарат оснащений передовою системою охолодження.

Співвідношення ціни, високої надійності та якості процедур робить його найкращим серед діодних лазерів.

Поєднання стильного дизайну з потужною маніпулою 1200 Вт роблять цей апарат незамінним помічником у салоні лазерної епіляції.

3 режими роботи дозволяють проводити процедури різного рівня:

HR - видалення волосся

SHR – супер видалення волосся

SR - лазерне омолодження- Висока якість
- Передова система охолодження
- Неперевершена ефективність
- Абсолютна безпека

КРАЩА ТЕХНОЛОГІЯ ЕПІЛЯЦІЇ

Нове покоління лазерної епіляції завдяки застосуванню технології розсіювання енергії, нагрівання волосяних фолікул відбувається рівномірно, не торкаючись навколишніх тканин.
ВИДАЛЕННЯ ГЛИБОКИХ ФОЛІКУЛ

Волосяні фолікули розташовуються на різній глибині, але це не заважає лазерному випромінюванню переходити в теплове і досягати фолікули волосяним стовпчиком.

КОМФОРТНІ ПРОЦЕДУРИ

Під час процедури пацієнт відчуває лише слабке поколювання, спричинене ефектом коагуляції волосяної фолікули. Комфортність процедури забезпечується за рахунок прогресивного кріомодуля, здатного опустити температуру робочої головки нижче від -20°C.БЕЗПЕЧНА ЕПІЛЯЦІЯ

Діодний лазер на відміну від звичайної фотоепіляції мінімізує ризик виникнення побічних ефектів, таких як опіки, рубці та гіперпігментація різної етіології.

Апарат оснащений лазерною маніпулою потужністю 1200 Ватт. Розмір робочого вікна маніпули складає 15х28 мм. Сапфірова призма охолоджується за рахунок напівпровідникових елементів пельтьє.

Діодний лазер BEAUTY LUX ICE PLUS MAX 2.0 підходить для обробки різних відтінків шкіри від найсвітліших до темних і засмаглих. BEAUTY LUX ICE PLUS MAX 2.0 чудово справляється з грубими і тонкими, практично невидимими, волосками завдяки можливості налаштування тривалості та потужності імпульсу. Дієвість процедур доведена навіть на найніжніших ділянках шкіри в пахвових западинах і в пахвинній зоні. Висока комфортність та безболісність процедур забезпечує функцію охолодження, яка дозволяє уникнути опіків під час процедури та виникнення подразнення шкіри після її закінчення. Мінімальний дотик зі шкірою гарантує відсутність ризику будь-яких хворобливих відчуттів.Для того, щоб вибрати та купити апарат для лазерної епіляції, необхідно приділити увагу функціональності та експлуатаційним характеристикам.

BEAUTY LUX ICE PLUS MAX 2.0 є ідеальним рішенням щодо співвідношення надійності та якості процедури.

Під час здійснення процедур не потрібна наявність будь-яких допоміжних витратних матеріалів.

Дієвість процедури забезпечують лазерні імпульси, що генеруються потужним діодним складанням високої якості, а охолодження шкіри здійснюється завдяки холодній призмі. Велика площа обробки заощаджує час обслуговування клієнтів, а результативність усіх проведених маніпуляцій добре помітна вже після перших сеансів. Курс процедур, який призначає фахівець відповідно до особливостей ділянки шкіри, що обробляється, гарантує повне позбавлення від небажаного волосся.

Виробник
Гарантійний термін 18 місяців
Джерело світла Діодний Лазер
Дисплей 10.4 TFT True Color LCD Touch Screen
Довжина хвилі 755 / 808 / 1064 нм
Енергія 1‑120 Дж/cm²
Лазерний випромінювач 1200 Вт 12 Бар виробництво США
Охолодження Водне, повітряне, сапфірове контактне охолодження для лазерної головки
Параметри мережі 110/220V + 10% 60HZ 10A
Розмір плями 28х15мм
Температура холоду -10С
Частота імпульсу 1 – 10 Гц
Ширина імпульсу 10-14000 мс

Мітки: діодний лазер, три хвильовий діодний лазер, лазер для епіляції, видалення волосся, lumenis, medicalaser, alviprague, zemits