Діодний лазер для видалення волосся BEAUTY LUX ICE PLUS

Є в наявності
345 000 грн


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Трьох хвильовий діодний лазер нового покоління із системою МАКРО. Апарат класу преміум! 
BEAUTY LUX ICE PLUS гібридний лазер, в основі якого лежать останні досягнення біомедичної інженерії.


BEAUTY LUX ICE PLUS сконструйований за Європейським стандартом якості.

Удосконалена полегшена маніпула з ресурсом 20 млн. імпульсів оснащена екраном з відображенням показників: лічильник ресурсу, температура і циркуляція води, що виділяє даний апарат серед конкурентів.

Апарат оснащений передовою системою охолодження.

Співвідношення ціни, високої надійності та якості процедур робить його найкращим серед діодних лазерів.

Поєднання стильного дизайну з потужною маніпулою 600 Вт на вибір роблять цей апарат незамінним помічником у салоні лазерної епіляції.

3 режими роботи дозволяють проводити процедури різного рівня:

HR - видалення волосся

SHR – супер видалення волосся

SR - лазерне омолодження


                                     
- Висока якість
- Передова система охолодження
- Неперевершена ефективність
- Абсолютна безпека


КРАЩА ТЕХНОЛОГІЯ ЕПІЛЯЦІЇ

Нове покоління лазерної епіляції завдяки застосуванню технології розсіювання енергії, нагрівання волосяних фолікул відбувається рівномірно, не торкаючись навколишніх тканин.ВИДАЛЕННЯ ГЛИБОКИХ ФОЛІКУЛ

Волосяні фолікули розташовуються на різній глибині, але це не заважає лазерному випромінюванню переходити в теплове і досягати фолікули волосяним стовпчиком.

КОМФОРТНІ ПРОЦЕДУРИ

Під час процедури пацієнт відчуває лише слабке поколювання, спричинене ефектом коагуляції волосяної фолікули. Комфортність процедури забезпечується за рахунок прогресивного кріомодуля, здатного опустити температуру робочої головки нижче від -10°C.БЕЗПЕЧНА ЕПІЛЯЦІЯ

Діодний лазер на відміну від звичайної фотоепіляції мінімізує ризик виникнення побічних ефектів, таких як опіки, рубці та гіперпігментація різної етіології.

Апарат оснащений лазерною маніпулою потужністю 600 Ватт. Розмір робочого вікна маніпули становить 15х17 мм. Сапфірова призма охолоджується за рахунок напівпровідникових елементів пельтьє.

Діодний лазер BEAUTY LUX ICE PLUS підходить для обробки різних відтінків шкіри від найсвітліших, до темних і засмаглих. BEAUTY LUX ICE PLUS чудово справляється з грубими та тонкими, практично невидимими, волосками завдяки можливості налаштування тривалості та потужності імпульсу. Дієвість процедур доведена навіть на найніжніших ділянках шкіри в пахвових западинах і в пахвинній зоні. Висока комфортність та безболісність процедур забезпечує функцію охолодження, яка дозволяє уникнути опіків під час процедури та виникнення подразнення шкіри після її закінчення. Мінімальний дотик зі шкірою гарантує відсутність ризику будь-яких хворобливих відчуттів.

Для того, щоб вибрати та купити апарат для лазерної епіляції, необхідно приділити увагу функціональності та експлуатаційним характеристикам.

BEAUTY LUX ICE PLUS є ідеальним рішенням щодо співвідношення надійності та якості процедури.

Під час здійснення процедур не потрібна наявність будь-яких допоміжних витратних матеріалів.

Дієвість процедури забезпечують лазерні імпульси, що генеруються потужним діодним складанням високої якості, а охолодження шкіри здійснюється завдяки холодній призмі. Велика площа обробки заощаджує час обслуговування клієнтів, а результативність усіх проведених маніпуляцій добре помітна вже після перших сеансів. Курс процедур, який призначає фахівець відповідно до особливостей ділянки шкіри, що обробляється, гарантує повне позбавлення від небажаного волосся.

Виробник Німеччина
Гарантійний термін 18 місяців
Джерело світла Діодний Лазер
Дисплей 8.4″ TFT True Color LCD Touch Screen
Довжина хвилі 755 / 808 / 1064 нм
Енергія 1‑120 Дж/cm²
Кількість спалахів 20.000.000
Лазерний випромінювач 600 Вт 6 Бар (Німеччина) ( Можливість вибору 1000 ВТ, 1200 ВТ )
Охолодження Водне, повітряне, сапфірове контактне охолодження для лазерної головки
Параметри мережі 110/220V + 10% 60HZ 10A
Розмір плями Можливість вибору розміру плями 15х17мм/28х15мм
Температура холоду -10С
Частота імпульсу 1 – 10 Гц
Ширина імпульсу 10-14000 мс

Мітки: діодний лазер, три хвильовий діодний лазер, лазер для епіляції, видалення волосся, lumenis, medicalaser, alviprague, zemits