Потужний три хвильовий діодний лазер останнього покоління BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION Апарат преміум класу!

Є в наявності
535 000 грн 454 750 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам
Ексклюзивна модель від компанії BEAUTY LUX

 

Лазер №1" - за версією сотень експертів міжнародної ліги косметології

Абсолютна світова новінка в області лазерної епіляції

Лідер продажів 2022 року

 

BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION гібридний лазер в основі якого лежать останні досягнення біомедичної інженерії.
BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION сконструйований за Європейським стандартом якості.
 • Найпотужніший лазерний модуль: Потужність лазерного модуля апарата становить 1600 Вт . Потужність апарату 4000 Вт . Завдяки цьому процедури проходять набагато ефективніше, а якість видалення волосся суттєво вища, ніж у лазерів меншої потужності.

 • Американський лазерний модуль має підвищений робочий ресурс – до 40 млн. спалахів.

 • Удосконалена полегшена маніпула оснащена сенсорним екраном з відображенням показників: лічильник ресурсу, температура та циркуляція води та можливістю налажтування робочих параметрів що виділяє даний апарат серед конкурентів.

 • Апарат оснащений передовою системою активного охолодження.

 • Система 2 в 1 - лазерна епіляція та омолодження

 • Запатентована система охолодження з динамічним контролем керування температури.

 • Режим безперервних спалахів SHR дозволяє провести процедуру максимально швидко

 • Інтелектуальна система діагностики із захистом від збоїв та перегріву.

 • Динамічний контроль розподілу енергії імпульсів.

 • Насадка для лазерної епіляції делікатних зон

 • Великий розмір робочої плями 15*35 мм дозволяє обробити велику площу за менший час та скоротити кількість проходів, що економить час та ресурс маніпули.

 • Великий сенсорний дисплей та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з цілим набором передналаштувань, дозволить новачкові швидко освоїтися з керуванням апарату, а досвідченому фахівцю послужить підказкою у процесі роботи з різними типами шкіри.

​Апарат для епіляції волосся BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION має величезний робочий ресурс, що становить 40 мільйонів імпульсів. Такий запас дозволяє не лише окупити придбаний апарат, а й регулярно отримувати високий прибуток протягом тривалого часу без заміни будь-яких елементів пристрою. Більше того, потужність діодного випромінювача становить 1600 Вт , що вдвічі більше, ніж у аналогічних апаратів інших виробників.

Співвідношення ціни, високої надійності та якості процедур робить його найкращим серед діодних лазерів.

Поєднання стильного дизайну з потужною маніпулою роблять цей апарат незамінним помічником у салоні лазерної епіляції.

3 режими роботи дозволяють проводити процедури різного рівня:

HR - видалення волосся

SHR – супер видалення волосся

SHR Stack – видалення волосся на малих зонах – особливо ретельне точкове видалення волосся там, де стандартні засоби не зможуть дати якісного результату

Функція омолодження шкіри – ще одна вигідна перевага для роботи косметолога.

При діодному омолодженні світлова енергія лазера використовується для контрольованого термічного на окремі компоненти шкіри без пошкодження її поверхневого шару – епідермісу. Вбудована система охолодження шкіри дозволяє отримати чудовий довготривалий результат без болю, пошкоджень шкіри та ускладнень.

КРАЩА ТЕХНОЛОГІЯ ЕПІЛЯЦІЇ

Нове покоління лазерної епіляції завдяки застосуванню технології розсіювання енергії, нагрівання волосяних фолікул відбувається рівномірно, не торкаючись навколишніх тканин.

 

ВИДАЛЕННЯ ГЛИБОКИХ ФОЛІКУЛ

Волосяні фолікули розташовуються на різній глибині, але це не заважає лазерному випромінюванню переходити в теплове і досягати фолікули волосяним стовпчиком.


КОМФОРТНІ ПРОЦЕДУРИ

Під час процедури пацієнт відчуває лише слабке поколювання, спричинене ефектом коагуляції волосяної фолікули. Комфортність процедури забезпечується за рахунок прогресивного кріомодуля, здатного опустити температуру робочої головки нижче від -10°C.

БЕЗПЕЧНА ЕПІЛЯЦІЯ

Діодний лазер на відміну від звичайної фотоепіляції мінімізує ризик виникнення побічних ефектів, таких як опіки, рубці та гіперпігментація різної етіології.
BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION оснащений потужним лазерним випромінювачем 1600 Ватт. Розмір робочого вікна маніпули становить 15х35 мм ² . Сапфірова призма охолоджується за рахунок напівпровідникових елементів пельтьє.

Діодний лазер BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION підходить для обробки різних відтінків шкіри від найсвітліших, до темних і засмаглих. BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION чудово справляється з грубими та тонкими, практично невидимими, волосками завдяки можливості налаштування тривалості та потужності імпульсу. Дієвість процедур доведена навіть на найніжніших ділянках шкіри в пахвових западинах і в пахвинній зоні. Висока комфортність та безболісність процедур забезпечує функцію охолодження, яка дозволяє уникнути опіків під час процедури та виникнення подразнення шкіри після її закінчення. Мінімальний дотик зі шкірою гарантує відсутність ризику будь-яких хворобливих відчуттів.

 

Для того, щоб вибрати та купити апарат для лазерної епіляції, необхідно приділити увагу функціональності та експлуатаційним характеристикам.

BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION є ідеальним рішенням щодо співвідношення надійності та якості процедури.

Під час здійснення процедур не потрібна наявність будь-яких допоміжних витратних матеріалів.

Дієвість процедури забезпечують лазерні імпульси, що генеруються потужним діодним складанням високої якості, а охолодження шкіри здійснюється завдяки холодній призмі. Велика площа обробки заощаджує час обслуговування клієнтів, а результативність усіх проведених маніпуляцій добре помітна вже після перших сеансів. Курс процедур, який призначає фахівець відповідно до особливостей ділянки шкіри, що обробляється, гарантує повне позбавлення від небажаного волосся.

Виробник Німеччина
Дисплей 15 ULTRA HD Touch Screen
Довжина хвилі 755 / 808 / 1064 нм
Кількість спалахів до 40.000.000
Лазерний випромінювач 1600 Вт 16 Бар виробництво США
Охолодження Водне, повітряне, сапфірове контактне охолодження для лазерної головки
Частота імпульсу 1 – 10 Гц
Ширина імпульсу 10‑14000 мс
Потужність 4000 Ватт
Напруга мережі 110/220V + 10% 60HZ 10A

Мітки: діодний лазер, три хвильовий діодний лазер, лазер для епіляції, видалення волосся, lumenis, medicalaser, alviprague, zemits, BEAUTY LUX EVIE EVOLUTION, трихвильовий 755нм, 808нм, 1064 нм, Adonyss