Фракційний лазер CO2 BEAUTY LUX MAGNUM

Є в наявності
550 000 грн 440 000 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Фракційний лазер CO2 BEAUTY LUX MAGNUM для омолодження шкіри

Фракційний вуглекислотний лазер BEAUTY LUX MAGNUM є багатофункціональною системою, призначеною для виконання різноманітних дерматологічних, косметологічних та естетичних процедур. Ця інноваційна система заснована на застосуванні газової СО2 трубки та шарнірно-дзеркальному передавачі та дозволяє ефективно боротися зі зморшками різної етіології, рубцями та шрамами, розтяжками, родимками та папіломами.

За твердженням фахівців-косметологів зі світовим ім'ям, технологія лікування шкіри за допомогою фракційного лазера CO2 відрізняється від подібних процедур приголомшливою ефективністю та майже абсолютною безболісністю застосування. Найчастіше ця методика використовується для усунення вад шкірного покриву рубці, розтяжки, пігментні плями. Але крім цього лазерне шліфування епідермісу дає потужний поштовх до омолодження та оновлення клітин шкіри. За результатами останніх досліджень фракційний лазер СО2 визнаний найкращим косметологічним апаратом для безопераційної корекції шкірних дефектів, а також відновлення пружності та еластичності шкіри . Як це працює. Під час впливу лазерний промінь поділяється на кілька ультратонких відгалужень, кожен з яких створює точкові мікроушкодження клітин епідермісу. Для загоєння пошкоджених тканин у клітинах, що знаходяться поруч, запускається процес регенерації. Таким чином відбувається повне оновлення клітинної структури шкіри, оновлений шкірний покрив гладкіший і рівний, без помітних вад і дефектів.

Можливості лазера BEAUTY LUX MAGNUM
  • Видалення зморшок: Інтелектуальне програмне забезпечення дозволяє фракційній насадці точно регулювати глибину проникнення променя в епідерміс та успішно боротися зі зморшками.
  • Видалення шрамів: Ефективне лазерне шліфування верхніх шарів епідермісу дозволяє усунути поверхневі післяопераційні шрами, рубці та наслідки постакне. СО2 лазер BEAUTY LUX MAGNUM здатний згладити всі нерівності шкіри.
  • Відновлювальний період: Технологія розщеплення променя, що застосовується в апараті, дозволяє рівномірно впливати на тканини, уникаючи зайвих пошкоджень шкірних покривів.
  • Омолодження шкіри: Точковий вплив мікроімпульсів підвищує вироблення колагену на оброблюваних ділянках. Шкіра стає пружною та еластичною, зникає віковий птоз, підвищується загальний тонус.

 

Застосування фракційного лазера СО2 BEAUTY LUX MAGNUM

Застосування лазера СО2 BEAUTY LUX MAGNUM можливе не тільки на шкірі обличчя, але і на спині, руках, а також в області шиї та декольте.


Показання для застосування фракційного лазера СО2:

-освітлення пігментних плям;
-Позбавлення від дрібних зморшок;
-Зменшення глибини мімічних зморшок;
-видалення шрамів постакне;
-Стимуляція процесів омолодження;
-Корекція зміни овалу особи;
-активізація вироблення колагену;
-згладжування нерівностей шкіри;
-усунення розтяжок, уповільнення старіння шкіри;
-загальне оздоровлення шкіри, покращення кольору обличчя


У чому переваги застосування фракційного лазера СО2 BEAUTY LUX MAGNUM ?
Тривалість отриманого результату, як правило від 3 до 8 років , залежно від особистих особливостей шкіри, після процедури не потрібен відновлювальний період, тому що не буває запалень, набряків та алергічних проявів, універсальний у застосуванні, оскільки підходить для ділянок тіла з особливо тонкою і ніжною шкірою, не просто видимий, а дійсно реальний омолоджуючий ефект, тому що лазерне шліфування активізує оновлення колагенових волокон, яке триватиме не один місяць!

 

Протипоказання для використання фракційного лазера СО2

Це шкірні хвороби у гострій формі, запальні процеси в зоні застосування, онкологічні захворювання, усі три триместри вагітності та період годування груддю, деякі види вірусних інфекцій, розлади психіки, алергія на лідокаїн.

відстань точки 0.1-2.6 мм
Довжина хвилі 10600 нм
енергія імпульсу 400 мдж
режим сканування вільне сканування / послідовне сканування / сканування максимальної відстані
розмір точки 0.2 мм
Тип лазера СO2
Тривалість імпульсу 0.1-20 мс
Форма робочої області квадрат, коло, прямокутник, трикутник, індивідуальні графіки.
Потужність 40 вт
Напруга мережі