Апарат кріоліполізу BEAUTY LUX Sculptor

Є в наявності
250 000 грн


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам


Апарату кріоліполізу BEAUTY LUX Sculptor

Унікальна Новинка поєднує в собі інноваційні методики кріоліполізу у боротьбі з жировими відкладеннями, що дозволяє отримати видимий ефект від процедур у короткий термін. А ефективність цих методів приваблює велику кількість клієнтів.Інноваційна технологія апарату BEAUTY LUX Sculptor дозволяє працювати як з одним, так і двома аплікаторами незалежно і одночасно. Включаючи дві кріо маніпули для тіла та одну для подвійного підборіддя, одночасно аплікатори забезпечують покриття більшої площі та проводять лікування на кількох ділянках одного пацієнта або різних пацієнтів за один і той же сеанс, скорочуючи час лікування та сприяючи комфорту пацієнта, отримуючи більш видимі та трансформаційні результати. з першого сеансу.

У стандартних апаратах для кріоліполізу охолодження відбувається між двома охолоджувальними пластинами, відповідно площа охолодження становить приблизно лише 40% в межах аплікатора.

Для кращої процедури заморожування жиру ці пристрої використовують набагато нижчу температуру (-15 або -20 ℃) ​​та більш тривалий час обробки (60 або 70 хв).

BEAUTY LUX Sculptor може забезпечити більш швидкий час лікування (35 хв), так як апарат BEAUTY LUX Sculptor оснащений 360 градусним охолоджуючим аплікатором за рахунок чого досягається кращий результат обробки, приблизно на 60% більше клітин підшкірно-жирової клітковини можна зменшити, використовуючи апарат BEAUTY , Порівняно з загальноприйнятими кріо-пристроями.

Прекрасне управління охолодженням дозволяє скоротити сеанс із високим рівнем задоволеності пацієнтів.

Апарат BEAUTY LUX Sculptor - це найсучасніший пристрій, який дозволяє не тільки виконувати кріоліполіз, але й проводити лікування в режимі термошокової терапії відповідно до чітко встановленого часу, швидкості, температури та показників потужності, що автоматично визначаються за допомогою програмного забезпечення.

Система всебічного/об'ємного охолодження 360 із вбудованою електропорацією

Технологія об'ємного охолодження на 360° відрізняється від традиційного методу двостороннього охолодження. Це унікальна система EMS-охолодження повністю передає спрямовану охолоджувальну енергію на зону проведення процедури, а також забезпечує швидшу передачу енергії за рахунок вищої провідності охолодження.

Технологія ліполізу з термічним шоком

Технологія ліполізу з термічним шоком, також звана ліполізом з термоконтрастом, об'єднала два принципи (кріоліполіз та гіпертермія). Цільова область обробляється потрійним термічним шоком нагріву, потім охолодження, і знову нагріву, що застосовується протягом певної тривалості з використанням складного автоматизованого програмного забезпечення з використанням динаміки, послідовності та контролю температури.

2) Як це працює

 • Попереднє нагрівання
  Цільова зона піддається короткому впливу тепла, розігрів відбувається приблизно в температурі 42℃ - 45℃.

 • Охолодження
  Ефект термошоку, спричинений швидким переходом від тепла до холоду на цільовій зоні. Оброблений шкірний покрив оптимально охолоджений і жирові клітини формуються в однорідну структуру.

 • Процедура релаксації - Нагрівання
  На заключному етапі нагрівання відбувається швидкий перехід від холоду до тепла. Це сприяє поліпшенню кровообігу та стимулювання обміну речовин.

 • Процедура апоптозу/розпаду
  Потім кристалізовані жирові клітини піддаються апоптозу/розпаду і природно виводяться з організму в ході метаболічних процесів.

 • Після проведення процедури
  Результати лікування позитивні, відбувається значне зменшення обробленої жирової тканини.

Кріоліполізні характеристики

 • Процедура не розтягує шкіру.
 • Адипоцити не руйнуються у великій кількості дією зовнішньої сили.
 • Кріоліполіз діє тільки на жирову тканину і не викликає пошкодження епітелію, нервів, кровоносних судин, внутрішніх органів чи будь-яких інших тканин. Це неінвазивна процедура.
 • Немає необхідності в анестезії чи операції.
 • Немає необхідності у відновленні або носінні спеціального одягу для схуднення після процедури.

Протипоказання

 • проблеми з печінкою
 • Хвороба Рейно
 • гостра холодна кропив'янка
 • кріоглобулінемія,
 • гіперліпідемія,
 • важкий обмороження,
 • важкий діабет.

Не рекомендується проводити лікування людям похилого віку, дітям, слабким людям і тим, хто не переносить кріотерапію.

Мітки: Апарату кріоліполізу BEAUTY LUX ZSculptor