BEAUTY LUX MICROWAVE - ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ І ПІДТЯЖКИ ШКІРИ

Є в наявності
82 000 грн 73 800 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

BEAUTY LUX MICROWAVE - АПАРАТ НОМЕР ОДИН ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ І ПІДТЯЖКИ ШКІРИ

BEAUTY LUX Microwave - косметологічне обладнання, використання якого дозволяє проводити ефективну корекцію контурів фігури та підтяжку шкіри без використання оперативних методик. За допомогою застосування апарату можна досягти видимого моделювання силуету, зменшення жирових відкладень у проблемних ділянках без хворобливих відчуттів.

 

ЯК ПРАЦЮЄ АПАРАТ

В основі технології лежить використання термо-вакуумного масажу, електромагнітного та радіохвильового випромінювання, які спрямовані на посилення ліполізу, підвищення пружності та еластичності шкіри. На відміну від інших апаратів для корекції фігури, BEAUTY LUX MICROWAVE використовує мікрохвилі з частотою 2,50 ГГц - це частота, яка переважно поглинається молекулами жиру в підшкірних клітинах, а не у зовнішніх шарах шкіри, енергія проникає прямо до мети, при цьому зворотні мікрохвилі не розсіюються в організмі, тобто не впливають на органи.

 

ТЕРМО-ВАКУУМНИЙ МАСАЖ

Під час косметологічної процедури використовується маніпула для вакуумного масажу, яка доповнена функцією підігріву, що значно підвищує результативність методики. Підвищення температури всередині вакуумної маніпули сприяє розігріванню поверхні шкіри, тим самим стимулюючи кровотік, розслаблюючи м'язи. Вакуум впливає на шкіру, опрацьовуючи її поверхневі відділи, підшкірно-жирову клітковину та м'язові волока. За рахунок цього у місці впливу спостерігається посилення припливу крові, активізація обмінних процесів, покращення живлення тканин.

ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ МІКРОХВИЛЬОВИЙ ВПЛИВ

Електромагнітна дія - основний елемент, за рахунок якого відбувається корекція фігури при використанні апарату. Зменшення жирових відкладень спостерігається з допомогою руйнування адипоцитів під впливом хвиль високої частоти. За певної потужності спостерігається прогрівання підшкірно-жирової клітковини до певної температури та подальше руйнування її структурних одиниць - жирових клітин. Паралельно із цим спостерігається стимуляція лімфотоку, що забезпечує високу швидкість обмінних процесів. У клінічній практиці також зафіксовано стабілізацію кровотоку, нормалізацію внутрішньосуглобової рідини та зниження інтенсивності суглобових болів.

ПЛЮСИ ВИКОРИСТАННЯ BEAUTY LUX MICROWAVE

 1. Комбінований вплив вакуумного масажу та теплової енергії сприяє зменшенню жирових відкладень, виведенню зайвої рідини та підвищенню пружності шкіри.
 2. Одномоментне проведення двох маніпуляцій, спрямованих на підтяжку шкіри.
 3. Microwave - безпечний спосіб боротьби з в'ялістю шкіри.
 4. Глибина проникнення електромагнітних хвиль становить 6 мм, тому під час сеансу спостерігається як руйнація ліпоцитів (жирових клітин), а й підтяжка шкіри.
 5. Результати процедури зберігаються тривалий період. При курсовому проведенні сеансів спостерігається як корекція контурів тіла, а й ефективне поліпшення роботи судинної і лімфатичної систем.

БЕЗ БОЛЮ

Випромінювання контрольоване і спрямоване лише на жирові клітини.

дбайливо впливає на проблемні ділянки.

БЕЗ СТРЕСУ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ

Збільшуючи проникність мембрани адипоцитів, покращується ліпідний обмін. Організм не відчуває стрес, відсутні запальні процеси у тканинах.

БЕЗ ОПЕРАЦІЇ

Неінвазивна дія без шрамів та швів, як після хірургічного втручання.

РЕЗУЛЬТАТ
Мікрохвилі посилюють процес метаболізму. Результат помітний вже після першої
процедури. Без компенсаційного ефекту.

ОМОЛОДЖЕННЯ

Сприяє збільшенню природного виробництва колагену. Завдяки скороченню колагенових волокон дерми, підтягує та розгладжує тканини, усуває обвислу шкіру.

 

ФУНКЦІЇ ОБЛАДНАННЯ

Електромагнітний та радіохвильовий вплив спрямовані на зменшення підшкірно-жирових відкладень у проблемних ділянках (нижня частина плечей, живіт, боки, внутрішня сторона стегна), зниження інтенсивності суглобового болю, поліпшення кровотоку та підвищення швидкості обмінних процесів. Термо-вакуумний масаж сприяє підвищенню пружності шкіри, її омолоджуванню та підтяжці. При курсовому використанні апарату спостерігається зменшення видимих проявів целюліту та корекція фігури.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ АПАРАТУ

Апарат BEAUTY LUX Microwave використовується для корекції:

 • мімічних зморшок;
 • зайвих підшкірно-жирових відкладень;
 • зовнішніх проявів целюліту;
 • порушення обмінних процесів;
 • суглобових болів.

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Використання апарату не рекомендується наступним групам пацієнтів:

 • вагітні та годуючі жінки;
 • пацієнти із судинними захворюваннями;
 • пацієнти з тромбозом чи тромбофлебітом в анамнезі;
 • клієнтам з декомпенсованими ендокринними та соматичними захворюваннями;
 • пацієнтам, у яких застосовується електронна кардіоверсія;
 • нестабільний перебіг гіпертонічної хвороби у клієнта;
 • пацієнти з пошкодженням ділянки шкіри, яка підлягає обробці або різними дерматологічними захворюваннями.
Виробник Німеччина
Вакуумний тиск 650 кПа
Гарантійний термін 1 рік
Потужність електромагнітної маніпули 300 Вт
Розмір апарату 105 x 48 x 50 см
Температура прогріву: від 0 до +40С (регульована)
Частота електромагнітної маніпули 2500 КГц
Потужність 800 вт
Напруга мережі 220 В