Діодний лазер для видалення волосся BEAUTY LUX SPAR PRO

Є в наявності
370 000 грн 259 000 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Три хвильовий діодний лазер BEAUTY LUX SPAR PRO
BEAUTY LUX SPAR PRO гібридний лазер, в основі якого лежать останні досягнення біомедичної інженерії.


BEAUTY LUX SPAR PRO сконструйований за Європейським стандартом якості.

Апарат для лазерної епіляції Beauty LUX SPAR PRO призначений для професійного видалення волосся на шкірі різних фототипів. Поєднання потужної діодної маніпули 1000 Вт з ресурсом 20.000.000 імпульсів разом з інтенсивним примусовим охолодженням робочої області до -10 с забезпечує комфорт та ефективність процедури. В апараті застосовуються три довжини хвилі 755нм, 808 нм, 1064 нм, що дозволяють впливати навіть на глибокозалягаючі фолікули, забезпечуючи максимальний результат.

 • Висока надійність лазера
 • Найкраще охолодження в лінійці лазерів
 • Продумана схемотехніка
 • Бездоганна ефективність

  Протягом трьох років експериментів було підібрано найкращі співвідношення значень технічних характеристик, що безпосередньо впливають на ефективність. Дані, отримані в ході досліджень, були перенесені фахівцями в програмне забезпечення. BEAUTY LUX SPAR PRO став високоінтелектуальним приладом, здатним самостійно виставляти значення на елементному рівні. Усі налаштування занесені до меню для отримання швидкого доступу.
  Дизайнерський підхід при створенні меню допоміг зробити керування апаратом зручним та інтуїтивно зрозумілим. Діодний лазер BEAUTY LUX SPAR PRO - самодостатній апарат, здатний приносити гроші власнику салонного бізнесу. Апарат вимагає мінімальних витрат на технічне обслуговування та витратні матеріали.

  ПОВНЕ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

  Світловий імпульс впливає як на волосяну цибулину, а й у судини, які її живлять. Таким чином вдається повністю мінімізувати ризик повторної появи та зростання волосяного покриву обробленої зони шкіри.

 • ПІДТЯЖКА ШКІРИ

  Процедура лазерної епіляції супроводжується руйнуванням старого колагену. Синтез нового колагену дозволяє позбутися мімічних зморшок завдяки ліфтингу обробленої ділянки шкіри. Поліпшується загальний стан шкіри, підвищується еластичність та тургор.

  ЕФЕКТИВНЕ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

  Цілеспрямоване вплив на пігмент меланін, що знаходиться у волосяному фолікулі, дозволяє ефективно видаляти не тільки грубе темне волосся, але і світліші і тонкі пушкові волоски.

  Лазерна маніпула

 • Апарат оснащений лазерною маніпулою потужністю 1000 Ватт.
 • ( можливість вибору лазерної маніпули потужності 800 вт 8 бар, 1000 вт 10 бар, 1200 вт 12 бар)
 • Розмір робочого вікна маніпули складає 15х40.мм²
 • Сапфірова призм охолоджується за рахунок напівпровідникових елементів пельтьє.


  Світловий (лазерний) вплив, спрямований на пігмент меланін, що знаходиться у волосяній цибулини, нагріває її, змінює структуру і уповільнює або повністю припиняє повторне зростання волосся. Фахівець під час процедури регулює потужність та тривалість випромінювання залежно від структури волосся, глибини залягання фолікулів та фототипу шкіри. Безперервне охолодження поверхні дозволяє зробити процедуру епіляції безболісною, а й уникнути пошкодження шкіри, порушення пігментації епідермісу, появи опіків і рубців. Енергія імпульсів поглинається виключно багатою меланіном цибулиною волосяного фолікула і живлять її судинами, що призводить до повного його руйнування і випадання.  У чому основна відмінність BEAUTY LUX SPAR PRO від інших лазерних епіляторів? Ціна цього апарата не перевищує середньої по ринку, а характеристики не поступаються більшості конкурентів. Діодний лазер BEAUTY LUX SPAR PRO добре підходить для тих, хто хоче розвинути свій бізнес - чи то велика компанія, чи косметологічний кабінет. Апарат BEAUTY LUX SPAR PRO незамінний для великих салонів, де велика кількість клієнтів і нестача часу - звичайна справа. Купуючи цей діодний лазер для епіляції волосся, Ви зможете гарантувати своїм клієнтам безболісну та безпечну процедуру усунення волосся навіть на найніжніших ділянках шкіри, у тому числі в пахвових западинах та в зоні бікіні. Проходження повного курсу, тривалість якого визначає фахівець, назавжди позбавить зайвого волосся.

  В апараті BEAUTY LUX SPAR PRO передбачено декілька ступенів захисту. Призма апарату служить як анестетик, охолоджуючи оброблену ділянку до -10 с. Потужний елемент пельтьє не дає перегріватись призмі вище 5°C.
Виробник BEAUTY LUX.
Гарантійний термін 18 місяців
Джерело світла Діодний лазер
Довжина хвилі 755 / 808 / 1064 нм
Енергія 1–30 Дж/см², регульована
Кількість спалахів 20.000.000
Охолодження Водне, повітряне, сапфірове контактне охолодження для лазерної головки
Параметри мережі 110/220V + 10% 60HZ 10A
потужність лазерного випромінювача 1000 ВТ (Німеччина)
Температура холоду -10с
Частота імпульсу 1-5 Гц
Потужність 2000 Ватт

Мітки: діодний лазер, три хвильовий діодний лазер, лазер для епіляції, видалення волосся, lumenis, medicalaser, alviprague, zemits