Лазерний апарат BEAUTY LUX E-light 3000 Мультисистемний OPT для видалення волосся та омолодження шкіри

Є в наявності
190 000 грн 152 000 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Компанія Beauty Lux Cosmetics пропонує до Вашої уваги Лазерний апарат BEAUTY LUX E-light 3000


Ультра-ефективне та безболісне видалення волосся. Революційна технологія гладкої шкіри Termalifiting.
Апарат оснащений німецькими імпортними ксеноновими лампами, ресурс 500,000.00 імпульсів


Інноваційна комбінація лазерної технології та IPL гарантує сенсаційний та тривалий ефект ідеально гладкої шкіри та забезпечує 100% безпечну та безболісну епіляцію. Мультисистемний OPT SHR – це інвестиція, завдяки якій ваш салон краси отримає перевагу перед конкурентами.
Мультисистемний OPT SHR – це новинка на ринку косметології та революційне відкриття для видалення волосся. Його робота заснована на правильному використанні та профілюванні двох методів депіляції, що використовуються досі окремо: світлові промені та лазер. Завдяки оптимально налаштованим налаштуванням цих двох факторів коріння волосся видаляється при температурі, яка не пошкоджує клітини шкіри навколо волосся, і в той же час пристрій інтенсивно працює для ефективного та постійного видалення волосяних фолікулів.

Представлений апарат BEAUTY LUX E-light 3000 оснащений такими технологіями:
• SHR
SHR розшифровується як Super Hair Removal. Назва повністю виправдовує себе, оскільки технологія є революційною. Видалення волосся відбувається за рахунок поступового нагрівання шкіри до потрібної температури, за якої руйнується цибулина волосся. Вплив відбувається за допомогою світла завдовжки хвилі 808 нм, але з частотою 10 Гц. Таким чином вдається усунути навіть світле, тонке і позбавлене пігменту волосся. Крім того, SHR використовується для лікування акне, пігментації, судинних “зірочок” та усунення вікових змін.
• OPT
Технологія OPT використовує довжину хвилі 810 нм. Видалення волосся відбувається схожим із SHR способом: частина енергії поглинається пігментом меланіном, а частина – стовбуровими клітинами волосся. Тобто, виявляється подвійний вплив, який дозволяє набагато швидше та ефективніше усунути небажану рослинність з будь-якої частини тіла.

Перевага апарату:

(1) Зручний дизайн програмного забезпечення: просте налаштування параметрів та простота в експлуатації.
(2) Апарат оснащений німецькими імпортними ксеноновими лампами, ресурс 500,000.00 імпульсів
(3) професійна розробка внутрішньої структури наконечника: значно продовжити термін служби ксенонової лампи та підвищити ефективність
(4) Система охолодження наконечника для безболісного та комфортного проведення процедури
(5) Велика площа видалення волосся 15*50 мм.
(6) Шланг виробництва Німеччина.
(7) Поліпшена система захисту апарата від перегріву.

Показання:

Лікування пігментних уражень принцип процедури:

Світло поглинається меланіном шкіри в пігментних ураженнях і перетворюється на теплову енергію. Цей процес викликає руйнування пігментних молекул, може супроводжуватися почервонінням та потемнінням пігментних молекул. Одна частина пігменту виступає на поверхню шкіри та за рахунок процесу оновлення шкіри зникає. Застосування додатково RF-енергії для цього виду процедур не приносить рішучої дії. Досягається лише покращення структури шкіри.

Лікування судинних уражень/акне принцип процедури:

Інтенсивні світлові імпульси поглинаються червоною речовиною крові (гемоглобіном) та нагрівають область розширених судин. За рахунок збільшення температури відбувається згортання (коагуляція) протеїну тканин і волокон сполучної тканини, внаслідок чого пористі судини закриваються і непотрібна кров виводиться лімфосистемою протягом 10-14 днів. Застосування додатково RF-енергії для лікування акне не приносить рішучої дії. Досягається лише покращення структури шкіри. Застосування додатково RF-енергії для лікування куперозу та глибоких судинних уражень приносить відчутне покращення результату лікування.

Видалення волосся принцип процедури:

Використання фільтра 690 нм/750 нм – 1200 нм максимізує селективне нагрівання меланіну волосся. Спеціальний ультразвуковий гель полегшує вертикальне проникнення світла у шари шкіри. Світло поглинається меланіном, перетворюється на тепло і волосяний фолікул руйнується. Чим більше меланіну містить волосся, тим ефективніша процедура. Застосування додатково RF-енергії видалення волосся є великою перевагою. Особливо хороші результати можливі при видаленні світлого волосся і коріння, що глибоко сидить. Це пов'язано з тим, що при використанні радіочастот ми набагато менше прив'язані до меланіну. Навіть невеликої кількості меланіну (наприклад, тонке світле волосся) достатньо для того, щоб волосяний фолікул прогрівся до температури 40С. Радіочастотні хвилі визначають більш нагріті ділянки шкіри та прогрівають волосяні фолікули до температури понад 70С, тим самим їх руйнуючи. Внаслідок термічної реакції тут відбувається незворотний процес зникнення зародкових клітин, які надалі не зможуть виробляти нове волосся. У результаті ми можемо видаляти будь-який тип волосся незалежно від кількості меланіну, застосовуючи та регулюючи при цьому біполярний радіочастотний струм та світлову енергію.

Омолодження шкіри/Видалення зморшок принцип процедури:

Колаген поглинає енергію в спектрі довжини хвилі від 560/590 – 1200 нм. Саме за такої енергії найкраще активуються колагенові волокна і стимулюється вироблення нового колагену. В результаті Ваша шкіра виглядає молодою, здоровою, свіжою. Застосування додаткової RF-енергії для омолодження приносить відчутне поліпшення результату. RF-струм стимулює нове утворення клітин у внутрішніх шарах шкіри.

Протипоказання:
- ракові захворювання
- вагітність
- металеві протези
- передракові стани шкіри
- алергія на сонячне світло
- Підвищений артеріальний тиск
- слабкий імунітет
- сильна засмага тіла
- незсідання крові
- цукровий діабет, ушкодження внутрішніх органів

Технічні характеристики:

  • Енергія: 1-50 Дж/см2
  • Частота: 1-10 Гц
  • Потужність 1800W
  • Інтервали між імпульсами 1-90 мс,
  • кольоровий дисплей,
  • head: OPT,
  • окуляри для лікаря та пацієнта,
  • 3 фільтри для IPL/E-Light (530, 590x 640-1200 нм),
Виробник Німеччина
Інтервал кроку 1-90 мс
Гарантійний термін 12 місяців
Енергія SHR/IPL 1-50 дж/см2
Ресурс маніпули 500.000 імпульсів
Частота 1-10 Гц
Потужність 1800 вт