Неодимовий лазер для видалення тату BEAUTY LUX UNIT

Є в наявності
162 000 грн 137 700 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

BEAUTY LUX UNIT – представник останнього покоління лазерів преміум класу для видалення татуювань та татуажу.

Сучасне програмне забезпечення разом із потужною апаратною начинкою дозволяють успішно виводити глибокі, старі татуювання. Крім видалення татуювань та перманентного макіяжу апарат чудово справляється з карбоновим пілінгом. Сучасна оптика забезпечує універсальність обладнання, розширюючи спектр процедур, що проводяться за низькою ціною.

Лазерне обладнання BEAUTY LUX UNIT створено для роботи в косметологічному або тату-салоні з високою прохідністю. BEAUTY LUX UNIT – це надпотужний апарат для видалення татуювань будь-якого кольору та глибини залягання. Лазер здатний видаляти тату, пігменти, ластовиння, дрібні судини, а також проводити пілінг.

Апарат безпечно видаляє глибоке татуювання з делікатних зон.

Видалення татуажу

Апарат BEAUTY LUX UNIT добре справляється з неглибоким татуажем на бровах, віях та обведенням навколо губ. Прекрасний вибір для фахівця перманентного макіяжу.

Видалення пігментних плям

На апараті BEAUTY LUX UNIT проводять освітлення шкіри, видаляють пігментні плями, наслідки постакне та ластовиння. Апарат видаляє пігменти, не ушкоджуючи шкіру. Освітлення тону шкіри помітне після перших процедур.

Карбонове омолодження

Апарат може бути укомплектований насадкою для омолодження карбонового шкіри. Потужність ND:YAG лазера є достатньою для якісної процедури лазерного пілінгу обличчя.

Освітлення кольорових татуювань

Прилад для видалення татуювань BEAUTY LUX UNIT після декількох сеансів повністю висвітлює кольорові татуювання. Для видалення кольорових тату у комплекті йде насадка 532 нм.

 

Бажаєте купити лазер для виведення татуювань? Зверніть увагу на найновіший апарат для татуювань BEAUTY LUX UNIT. У цій моделі є все, що потрібне професійному обладнанню для видалення татуювань. Завод-виробник оснастив лазер надійним силовим генератором, який прискорить Вашу роботу вдвічі порівняно з моделями, що конкурують. Була збільшена ємність конденсаторів та питома потужність імпульсу. Лазер здатний видаляти татуаж обличчя, виводити глибокі татуювання та зводити пігменти.

Купивши лазер для видалення татуажу, ви зможете збільшити прибуток свого бізнесу, розширити можливості, що надаються вашим клієнтам. Апарат для видалення тату BEAUTY LUX UNIT підійде професіоналам для виведення та освітлення глибоких татуювань. Завдяки спеціальним насадкам, що фільтрують, маніпула неодимового лазера виробляє потужні імпульси на довжинах хвиль 532, 1064 і 1320 нм. Насадки 1064 і 532 використовуються для темних або кольорових татуювань, а насадка 1320 нм – для процедури омолодження шкіри. Співробітники компанії дадуть відповіді на запитання, що Вас цікавлять.

Гарантійний термін 12 місяців
Довжина хвилі 1064нм, 532нм, 1320нм
Електроживлення 100-240B, 20A макс., 50/60 Гц
Кількість спалахів
Охолодження повітряний, замкнутий цикл води