Оптоволоконний діодний лазер 810 нм BEAUTY LUX FIBER

Є в наявності
512 000 грн


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Представляємо суперновинку - оптоволоконний діодний лазер 810 нм BEAUTY LUX FIBER

 

Апарат комплектується оптоволоконним лазерним випромінювачем, який встановлений у корпусі апарату, розмір плями 12*12 мм та високою потужністю 600 Вт.

Рекордний ресурс маніпули - 50 000 000 імпульсів!

Лазерний випромінювач виробництва Німеччина.

Потужність випромінювача зберігається весь час експлуатації лазера. Повна відсутність болючих відчуттів - це одна з головних переваг апарату. Меню апарату російською мовою!


BEAUTY LUX FIBER - це унікальний діодний лазер, який має оптоволоконну систему передачі лазерної енергії. Ця інновація дає низку переваг перед іншими лазерами. Апарат став більш продуктивним, енергія стабільніша, робоча маніпула полегшала і значно збільшився її ресурс. Оскільки джерело лазерної енергії знаходиться всередині апарату, це дозволяє практично виключити можливість перегорання барів (основна причина поломки) і тим самим значно збільшує термін служби маніпули – до 50 000 000 імпульсів, що в 5 разів більше, ніж у інших діодних лазерів. Застосування даної компанії дозволило зробити робочу маніпулу легкою і зручною. Оператори оцінять це належним чином. Оптоволоконна система передачі енергії робить кожен імпульс стабільним. Це означає, що під час процедури від першого до останнього спалаху щільність енергії та потужність будуть відповідати заданим Вами параметрам, і якість процедури завжди буде стабільно високою.

Технологія FCD (Fiber Coupled Diode) відноситься до мікролінзового матричного зв'язку. Світло, що генерується багатопроменевим діодним лазером, надходить в оптоволокно, що передає світло безпосередньо до мети. Ця інноваційна конструкція гарантує рівномірний розподіл енергії, низький рівень пошкоджень, тривалий термін служби та простоту обслуговування діодного лазера.

Оптоволоконний лазер для епіляції VoB FL800

Апарат BEAUTY LUX FIBER - це відмінне рішення для тих, хто хоче надавати якісні послуги лазерної епіляції та не витрачати при цьому величезну суму. Апарат призначений для роботи з I‑VI фототипом шкіри, за винятком ризиків опіків. Апарат працює на будь-якому фототипі шкіри.

ПОКАЗАННЯ

  • наявність небажаного волосся.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

  • пацієнти із колоїдними шрамами;
  • наявність шкірних інфекцій та герпесу;
  • вагітність; лактація;
  • гіпертермія (підвищена температура тіла);
  • онкологічні (ракові) захворювання;
  • захворювання, на перебіг яких може вплинути вплив хвиль інтенсивного (лазерного) світла: системний червоний вовчак, порфірія, епілепсія;
  • алергія на світло та/або сонце (фотодерматоз).

 

Виробник BEAUTY LUX
Гарантійний термін
Електроживлення 100-240B, 20A макс., 50/60 Гц
Кількість спалахів
потужність лазерного випромінювача 600 Ватт
Розмір плями 12*12 мм
Тип лазера діодний оптоволоконний