Трихвильовий діодний лазер останнього покоління BEAUTY LUX FOCUSHEER

Є в наявності
590 000 грн 501 500 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

Три хвильовий діодний лазер останнього покоління BEAUTY LUX FOCUSHEER з автоматичною системою підняття екрану – система лазерної епіляції класу преміум, призначена для швидкого та ефективного видалення небажаного волосся.

В основу платформи покладено останні досягнення біоінженерії та схемотехніки, що дозволило створити презентабельний та надійний апарат XXI століття.

Діодний випромінювач потужністю 1200 Ватт із ресурсом 50.000.000 імпульсів та сучасна інтелектуальна система управління роблять процедуру видалення волосся легкою та безпечною.

  • Потужний лазерний випромінювач, як гарант результативного видалення волосся. Діодну лазерну платформу BEAUTY LUX FOCUSHEER можна купити, оснастивши двома типами діодних матриць 600 W з малою робочою плямою та 1200 W з великою робочою плямою. Мінімальна тривалість імпульсу разом з великою потужністю матриці забезпечують швидкий і безболісний процес видалення волосся. BEAUTY LUX FOCUSHEER здатний видаляти волосся на будь-якій ділянці тіла.

Апарат оснащений передовою системою охолодження.

Співвідношення ціни, високої надійності та якості процедур робить його найкращим серед діодних лазерів.

КОМФОРТНІ ПРОЦЕДУРИ

Під час процедури пацієнт відчуває лише слабке поколювання, спричинене ефектом коагуляції волосяної фолікули. Комфортність процедури забезпечується за рахунок прогресивного кріомодуля, здатного опустити температуру робочої головки нижче від -25°C.

 

Принцип дії лазера BEAUTY LUX FOCUSHEER

У процедурі видалення волосся вирішальна роль приділяється лазерно-селективному фото-термальному впливу. Селективна фото-термальна дія - це базовий принцип роботи напівпровідникового лазера з видалення волосся. Метод заснований на роботі над цільовим об'єктом (меланін волосяного фолікула та гемоглобін, що живить дермальний сосочок), з метою визначення специфічної довжини хвилі при гарній абсорбції. Ефект впливу виявляється лише на волосяний фолікул, без пошкодження шкірного покриву, регенерація сповільнюється, волосяні фолікули вироджуються, пігментація втрачає інтенсивність.
Меланін поглинає лазерну енергію, миттєво підвищується температура, яка руйнує волосяний фолікул і стовбур, зупиняючи та припиняючи ріст волосся. Світлова енергія легко поглинається меланіном волосяного фолікулом, що живить дермальний сосочок. Коли температура у волосяному фолікулі миттєво зростає, після фото-термального впливу відбувається терморозширення, клітини волосяного фолікула руйнуються і виходять з крізь шкірні пори. Кровоносні судини, що живлять дермальні сосочки, руйнуються через розпад меланіну, що призводить до збільшення швидкості видалення волосся.

  • Апарат оснащений безліччю цифрових датчиків, що визначають якість і безпеку процедур. Температурні цифрові датчики встановлені на основних вузлах системи, дозволяють своєчасно попередити користувача про несправності. Перевага саме цифрових сенсорів полягає у швидкості швидкодії, маленьких значеннях похибок, відсутність інерції. Це дорожче, але якісніше рішення порівняно з аналоговими сенсорами.

  • Переваги апарату

  • Унікальна кріогенна система охолодження активного середовища
  • Універсальність платформи. Апарат може взаємодіяти з будь-яким фототипом шкіри по Фіцпатрик
  • Потужна система охолодження дозволяє працювати без зупинки
  • Широкий вибір у модифікаціях та розмірах робочої плями.
Виробник Німеччина
Гарантійний термін
Джерело світла
Довжина хвилі
Енергія 1-120 Дж/см2
Кількість спалахів
Лазерний випромінювач 1200 Вт 12 бар виробництво США
Охолодження
Параметри мережі 110 / 220 V +10% 60HZ 10A
Розмір плями 17x30 мм
Температура холоду
Частота імпульсу
Екран 15.6 TFT True Color LCD Touch Screen

Мітки: діодний лазер, три хвильовий діодний лазер, лазер для епіляції, видалення волосся, lumenis, medicalaser, alviprague, zemits