Коагулятори

Косметичні коагулятори використовуються для видалення найпоширеніших патологій шкіри. Швидка безболісна операція приваблює безліч клієнтів до центрів естетичної косметології. Після проведення процедури на місці, яке піддавалося обробці, утворюється новий шар дерми без рубців і шрамів.

Переваги використання косметичних коагуляторів

Електрокоагуляція не має обмежень за віком та типом шкіри. Точність проведення процедури дозволяє позбавлятися від дефектів навіть у куточках лазів та губ, а також на інших чутливих ділянках шкіри. Відсутність кровотечі запобігає найменшій можливості проникнення інфекцій.

Косметичні коагулятори призначені для:

  • Видалення папілом, родимок та бородавок;
  • Ліквідації пігментних плям, у тому числі ластовиння;
  • Знищення вугрів;
  • «запаювання» капілярів та видалення судинних сіточек;

Сама операція з видалення дефектів шкіри триває від кількох секунд до 15-20 хвилин, залежно від специфіки та розміру ділянки, що обробляється.

Що важливо для вибору косметичного коагулятора?

Насамперед, потрібно приділити увагу функціональності обладнання. Чим більше можливостей надає косметологу апаратура, тим ціна її буде вищою. Також важливо, щоб у комплекті були присутні різноманітні інструменти у вигляді петель, голок, маніпул. Все це дозволить розширити сферу послуг косметичного салону та залучити нових клієнтів.Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)