Карбоновий гель для лазерного пілінгу

Карбоновий пілінг – відносно новий метод боротьби з першими ознаками старіння та проблемною шкірою, а також є процедурою очищення шкіри. Також відомий як Голлівудська чистка обличчя, названий так за те, що популярний серед іноземних зірок шоу бізнесу.

Під час процедури потрібно нанести карбоновий наногель на обличчя та дати час для вбирання гелем надлишків шкірного жиру та створення на шкірі тонкої плівки. Вплив гелю під час процедури полягає у ряді косметичних ефектів. Він дозволяє м'яко відлущувати поверхневий шар шкіри, а також зняти почервоніння та запалення. Після того, як гель підсохне проводиться процедура лазерної обробки.

Лазерний карбоновий наногель - це розробка нових молекулярних досліджень, новизна якої полягає в комплексному впливі лазера та фотоомолодження.

Показання для застосування:

• звуження пор шкіри

• відлущування шарів епідермісу

• регенерації клітин на глибинному рівні

• зміцнення та синтез колагенових волокон

• нормалізація жирового балансу шкіри

• покращення та вирівнювання кольору шкіри

• розгладжування неглибоких зморшок

* Підвищення тонусу шкіри

Процедура з використанням наногеля безпечна для пацієнтів будь-якого віку, у будь-яку пору року та для будь-якого фототипу шкіри. Лазерний карбоновий пілінг можна поєднувати з іншими косметичними процедурами.

Процедура пілінгу відбувається у два етапи. На початку шкіру очищають та наносять на неї карбоновий гель. У процесі контакту гелю зі шкірою відбувається відлущування рогових клітин та зменшення ознак запалення. Після повного висихання наногеля на шкіру впливають короткими лазерними імпульсами (процедура фототермолізу). Відбувається прогрівання глибоких шарів шкіри, що благотворно впливає на синтез колагену та еластину, а також сприяє розгладжуванню зморшок. Тривалість такої процедури приблизно 30 хвилин. Під час процедури пацієнт відчуває відчуття тепла.

Процедури з використанням лазерного карбонового гелю дозволяють досягти оздоровлення, очищення та омолодження шкіри. Гель може бути використаний і жінками та чоловіками. Пацієнти у будь-якому віці можуть користуватися карбоновим наногелем.Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)