Фотоепіляція

Фотоепіляція - найбільш ефективне обладнання, що дозволяє позбавитися волосся на обличчі і тілі. Кожна технологія має свої переваги та особливості проведення. А тому, вибираючи лазерну техніку для будинку чи салону краси, слід звертати на них особливу увагу.

Основні відмінності Фотоепіляція

Головна відмінність полягає в тому, що технологія IPL передбачає використання потужного пучка концентрованого імпульсного світла. Він впливає на меланін, нагріваючи його до повної загибелі волосяних фолікул. За перший сеанс можна досягти видалення до 80% волосяного покриву. Для повного припинення росту волосся доведеться пройти серію процедур. Отримуваний ефект залежить від кольору шкіри і особливостей структури волосся.

SHR-епіляція – абсолютно безпечна технологія, що дає відмінні результати навіть при роботі з сивим або білим волоссям. Завдяки використанню концентрованих світлових мікроімпульсів максимальна температура нагріву інструменту та шкіри не перевищує 30º. Крім того, відразу ж після проходження процедури можна сміливо з'являтися на вулиці та навіть засмагати!

Вигідне вкладення у власний бізнес

Все більше салонів краси та інших закладів даного профілю облаштовують свої приміщення IPL&SHR лазерами для видалення волосся . Популярна послуга має великий попит навіть узимку, а тому такі вкладення окупаються досить швидко. Користуватися обладнанням легко і просто, досить просто ознайомитись із правилами експлуатації лазерної техніки.Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)