Неодимові лазери для видалення тату

Неодимові лазери для видалення татуажу є практично в кожному косметичному салоні. Вони дозволяють абсолютно безпечно і безболісно позбутися старих чи невдалих результатів експериментів пігментації шкіри. Враховуючи зростання популярності татуажу та татуювань, клієнтів у таких закладах завжди досить багато. Адже не кожен потрапляє одразу до рук справжнього майстра. Деякі люди стають жертвами непрофесійності і тому змушені пройти процедуру лазерного видалення нанесених на шкіру малюнків.

Основні переваги використання неодимового лазера:

  • Можливістю з однаковою ефективністю усунути як кольорові, так і монохромні татуювання;
  • Процедура відбувається безболісно, не потрібно проводити анестезію;
  • На шкірі не залишаються шрами, що важливо при знятті татуажу з губ та очей;
  • Абсолютна безпека - лазерного впливу піддається тільки пігмент, який згодом руйнується. Всі тканини залишаються цілими та неушкодженими;
  • Результат можна спостерігати відразу після першої процедури;

Для обробки складних кольорових малюнків використовуються лазерні хвилі різної довжини. Вони впливають на густину пігментів і здатні проникати глибоко вглиб епідермісу.

Який лазер для видалення тату краще вибрати?

Для облаштування власного косметологічного салону або використання обладнання в домашніх умовах не варто купувати дешеві моделі. Дешеві лазери для видалення татуажу менш ефективні, оскільки мають невеликий розмір робочої плями та слабку частоту імпульсу. Відповідно, час роботи збільшується, а окупність вкладених грошей затягується. Краще вибрати модель трохи дорожчу, але таку, що працює на хвилях різної довжини та глибини впливу.Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)