РФ ліфтінг

Обладнання, що дозволяє омолоджувати вплив на шкіру всього тіла, - обов'язковий атрибут будь-якого центру естетичної косметології. Радіоліфтинг дарує можливість коригувати обличчя та фігури, не вдаючись до послуг пластичної хірургії. Регулярні процедури, які проводять досвідчений фахівець, дозволяють виглядати привабливо в будь-якому віці.

Апарати RF ліфтингу – це ефективний спосіб:

  • Позбутися глибоких зморшок на обличчі;
  • Підтягнути обвислу шкіру, у тому числі в області очей;
  • Зменшити товщину жирового шару на тілі;
  • Прибрати розтяжки та целюліт;
  • Зробити шкіру більш пружною та здоровою.

Радіочастотна дія надає омолоджуючу дію, яка стає помітною після першого ж сеансу. Після проходження повного сеансу та при подальшому дотриманні здорового способу життя спостерігається пролонгація ефекту до трьох років.

Як вибрати апарат для RF ліфтінг?

Косметологічне обладнання такого типу поділяється на три групи: монополярні, біполярні та мультиполярні. Монополярні апарати для радіоліфтингу – це представники першого покоління, які успішно витісняють мультиполярну техніку. Енергії з декількох полюсів перехрещується в певній точці, дозволяючи максимально благотворно впливати на дерму.

Можливість контролювати ступінь впливу та температуру дозволяють зробити омолоджуючі процедури за допомогою апарату для RF ліфтингу, максимально комфортно та безпечно!69 000 грн Хіт

Косметологічний комбайн 9 в 1 BEAUTY LUX Scrubber & O2xygen 2.0

Електропорація, RF-ліфтинг, Кріотерапія, Киснева мезотерапія, Вакуум, Алмазна мікродермабразія, Ультразвуковий скрабер
62 100 грн
Показано з 1 по 12 із 19 (всього сторінок: 2)