Карбоновий наногель для лазерного карбонового пілінгу

Є в наявності
2 100 грн 1 890 грн
До кінця акції:


Купити в один клік

Вкажіть номер телефону та менеджер передзвонить Вам

 

Карбоновий наногель для лазерного карбонового пілінгу

 

Лазерний карбоновий наногель - це розробка нових молекулярних досліджень, новизна якої полягає в комплексному впливі лазера та фотоомолодження.


Цей гель використовується у такій процедурі, як лазерний карбоновий пілінг на неодимовому лазері.
Карбоновий наногель наноситься на обличчя, створює на шкірі тонку плівку, яка сорбує надлишки шкірного жиру і м'яко відлущує поверхню шкіри, знімається почервоніння і запалення. Після підсихання наногеля, на його поверхні проводиться лазерна обробка шкіри.


Лазерний карбоновий пілінг – це інноваційна наукова розробка, яка полягає у комплексному впливі лазера та фотоомолодження.

 

Дія карбонового гелю

 

На початку шкіру очищають та наносять на неї карбоновий гель. У процесі контакту гелю зі шкірою відбувається відлущування рогових клітин та зменшення ознак запалення. Після повного висихання наногеля на шкіру впливають короткими лазерними імпульсами (процедура фототермолізу). Відбувається прогрівання глибоких шарів шкіри, що благотворно впливає на синтез колагену та еластину, а також сприяє розгладжуванню зморшок. Тривалість такої процедури приблизно 30 хвилин. Під час процедури пацієнт відчуває відчуття тепла.

Процедура з використанням наногеля безпечна для пацієнтів будь-якого віку, у будь-яку пору року та для будь-якого фототипу шкіри. Лазерний карбоновий пілінг можна поєднувати з іншими косметичними процедурами.

 

Показання для застосування:

• звуження пор шкіри

• відлущування шарів епідермісу

• регенерації клітин на глибинному рівні

• зміцнення та синтез колагенових волокон

• нормалізація жирового балансу шкіри

• покращення та вирівнювання кольору шкіри

• розгладжування неглибоких зморшок

* Підвищення тонусу шкіри