breadcrumbs_revolution_theme

Шановний покупець, дякуємо за Ваш вибір!

Наша компанія дбає про своїх клієнтів, тому надаємо гарантійне обслуговування на весь асортимент косметологічного обладнання на строк 6 місяців, 12 місяців, 18 місяців та 24 місяці. Після закінчення гарантійного терміну клієнт зможе скористатися післягарантійним обслуговуванням.

Ми зацікавлені в тому, щоб якнайшвидше допомогти Вам, у випадку, якщо придбаний Вами товар вийде з ладу. Звертайтесь до нашого офісу або телефонуйте +38(067)1152020, +38(063)1162020, щоб отримати детальну інформацію та відповіді на всі свої питання.

Наш Сервісний Центр готовий прийняти Вас у будні дні з 10.00 до 18.00. Попередньо уточнити всі деталі можна за контактними телефонами +38(067)1152020, +38(063)1162020.

Щоб прискорити процес гарантійного обслуговування, необхідно мати з собою: сам товар, повний комплект заводської поставки до нього, повний комплект технічної документації (Гарантійний Талон, Товарний Чек/Накладна), паспорт громадянина або водійське посвідчення. Кваліфіковані спеціалісти нашого Сервісного Центру організують максимально швидку діагностику товару з метою виявлення пошкоджень.

 

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Гарантія

Виробник товару гарантує належну якість роботи товару за умов дотримання технічних вимог, що зазначені в Інструкції з експлуатації. Дефекти, що можуть з'явитися протягом гарантійного терміну, будуть ліквідовані БЕЗКОШТОВНО у разі наявності провини виробника, та можуть бути ліквідовані на платній основі, у разі наявності провини користувача.

Сподіваємося, що внаслідок Вашого візиту до Сервісного Центру, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу та залишитеся задоволені обслуговуванням.

Будемо вдячні за Ваші відгуки щодо роботи Сервісного Відділу, які можна відправити на електронну пошту: beautyluxcosmetics@gmail.com

 

УМОВИ ГАРАНТІЇ

1. Гарантійний ремонт здійснюється за умови дотримання наступних пунктів:

 • надання гарантійного талону на придбаний товар;
 • надання непрацюючого пристрою, повного комплекту заводської поставки.

2. Сервісний Центр може відмовити у гарантійному ремонті у разі:

 • пошкодження гарантійних пломб;
 • наявність механічних пошкоджень;
 • потрапляння в пристрій будь-якої рідини та сторонніх предметів усередину;
 • самостійного відкриття, ремонту чи заміни деталей;
 • порушення вимог інструкції з експлуатації;

3. Транспортування несправного товару здійснюється коштом клієнта на адресу Сервісного Центру.

4. Гарантія передбачає заміну деталей та здійснення ремонту протягом гарантійного строку.

5. Гарантія не поширюється на вироби, які:

 • мають дефекти спричинені клієнтом, внаслідок необережного використання, неправильного регулювання, неналежного технічного обслуговування із застосуванням неякісних та нестандартних витратних матеріалів;
 • пошкоджені рідиною та сторонніми предметами;
 • пошкоджені внаслідок аварійного підвищення чи пониження напруги в мережі;
 • неправильно підключені до електромережі;
 • пошкоджені внаслідок стихійних лих (природних явищ);
 • пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням.

6. Гарантія вважатиметься недійсною, якщо буде видалено або змінено серійний номер на товарі.

7. Гарантія не поширюється на аксесуари (елементи живлення, зарядні пристрої, комплектуючі, швидкозношувані та запасні частини, з'єднувальні шнури/трубки, пластмасові/скляні підставки та інше).

8. Дія гарантії не поширюється на природне зношування товару.

9. У разі, якщо несправне пристрій неможливо відремонтувати, обмін відбувається лише за наявності упаковки, повного комплекту поставки, документа, що засвідчує оплату (товарний чек, або накладна), а також паспорт громадянина, що придбав товар.

 

ПРИМІТКА

 1. Будь-які суперечливі питання вирішуються, керуючись Законом України «Про захист прав споживачів».
 2. Попередня діагностика товару може тривати до 3 (трьох) робочих днів.
 3. Гарантійний ремонт може займати до 30 (тридцяти) календарних днів в залежності від складності ремонту та наявності запчастин.
 4. Повернення коштів або обмін здійснюється протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту отримання висновку щодо діагностування та здійснюється тільки в національній валюті, відповідно до суми, зазначеної в товарному чеку.

 

Щоб отримати детальну інформацію та відповіді на всі свої запитання, звертайтесь до нашого офісу або телефонуйте +38(067)1152020, +38(063)1162020.