breadcrumbs_revolution_theme

Шановний покупець, дякуємо за Ваш вибір!

Наша компанія дбає про своїх клієнтів, тому надаємо гарантійне обслуговування на весь ассортимент косметологічного обладнання терміном 6 місяців, 12 місяців, 18 місяців та 24 місяці. Після закінчення гарантійного терміну клієнт зможе скористатися післягарантійним обслуговуванням.

Ми зацікавлені в тому, щоб якомога швидше допомогти Вам, у випадку, якщо придбаний Вами товар вийде з ладу. Звертайтеся в наш офіс або телефонуйте +38(067)1152020, +38(063)1162020, щоб отримати детальну інформацію та відповіді на всі свої питання.

Наш Сервісний Центр готовий прийняти Вас у будні дні з 10.00 до 18.00. Попередньо уточнити всі деталі можна за контактними телефонами +38(067)1152020, +38(063)1162020.

Щоб прискорити процес гарантійного обслуговування необхідно мати з собою: сам товар, повний комплект заводської поставки до нього, повний комплект технічної документації (Гарантійний Талон, Товарний Чек/Накладна), паспорт громадянина або водійське посвідчення. Кваліфіковані спеціалісти нашого Сервісного Центру організують максимально швидку діагностику товару з метою виявлення пошкоджень. 

 

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

ГАРАНТІЯ

Виробник товару гарантує належну якість роботи товару, за умов дотримання технічних вимог, що вказані в Інструкції з експлуатації. Дефекти, що можуть з’явитися протягом гарантійного терміну, будуть ліквідовані БЕЗКОШТОВНО у випадку наявності провини виробника, та можуть бути ліквідовані на платній основі, у випадку наявності провини користувача.

Сподіваємось, що в наслідок Вашого візиту до Сервісного Центру, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу і залишитесь задоволені обслуговуванням.

Будемо вдячні за Ваші відгуки стосовно роботи Сервісного Відділу, які можна відправити на електронну пошту: beautyluxcosmetics@gmail.com

 

УМОВИ ГАРАНТІЇ

1. Гарантійний ремонт здійснюється за умови дотримання наступних пунктів:

 • надання гарантійного талону на придбаний товар;
 • надання непрацюючого пристрою, у повному комплекті заводської поставки.

2. Сервісний Центр може відмовити у гарантійному ремонті у випадку:

 • пошкодження гарантійних пломб;
 • наявності механічних пошкоджень;
 • потрапляння у пристрій будь-якої рідини та сторонніх предметів всередину;
 • самостійного відкривання, ремонту чи заміни деталей;
 • порушення вимог інструкції з єксплуатації;

3. Транспортування несправного товару здійснюється коштом клієнта за адресою Сервісного Центра.

4. Гарантія передбачає заміну деталей і здійснення ремонту протягом гарантійного терміну.

5. Гарантія не поширюється на вироби, які:

 • мають дефекти спричинені клієнтом, внаслідок необережного використання, неправильного регулювання, неналежного технічного обслуговування із застосуванням неякісних та нестандартних витратних матеріалів;
 • пошкоджені рідиною та сторонніми предметами;
 • пошкоджені внаслідок аварійного підвищення чи пониження напруги в мережі;
 • не правильно підключені до електромережі;
 • пошкоджені в результаті стихійних лих (природних явищ);
 • пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням.

6. Гарантія вважатиметься недійсною, якщо буде видалений або змінений серійний номер на товарі.

7. Гарантія не поширюється на аксесуари (елементи живлення, зарядні пристрої, комплектуючі, швидкозношувані і запасні частини, з’єднувальні шнури/трубки, пластмасові/скляні підставки та інше).

8. Дія гарантії не поширюється на природне зношування товару.

9. У випадку, якщо несправний пристрій неможливо відремонтувати, обмін відбувається лише за наявності упаковки, повного комплекту поставки, документа, що засвідчує оплату (товарний чек, або накладна), а також паспорт громадянина, що придбав товар.

 

ПРИМІТКА

 1. Будь-які суперечливі питання вирішуються керуючись Законом України «Про захист прав споживачів».
 2. Попередня діагностика товару може займати до 3 (трьох) робочих днів.
 3. Гарантійний ремонт може займати до 30 (тридцяти) календарних днів в залежності від складності ремонту та наявності запчастин.
 4. Повернення коштів або обмін здійснюється протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту отримання висновку по діагностуванню та здійснюється тільки у національній валюті, згідно суми, вказаної у товарному чеку.

 

Щоб отримати детальну інформацію та відповіді на всі свої питання, звертайтеся в наш офіс або телефонуйте +38(067)1152020, +38(063)1162020.