breadcrumbs_revolution_theme

Компанія "BEAUTY LUX" європейський виробник професійного косметологічного обладнання преміум класу

Апарати бренду BEAUTY LUX розроблені з урахуванням використання найновіших технологій під контролем якості та безпеки європейських експертів та інженерів.
Ми розробляємо конструкцію апаратів, контролюємо якість компонентів, використовуючи німецькі, американські та японські комплектуючі.
Усі апарати бренду BEAUTY LUX сертифіковані в Україні та Європі.

Етапи розвитку BEAUTY LUX

2016 рік

Підписано договори з найбільшими зарубіжними виробниками та засновано компанію з продажу косметологічного обладнання.
Тільки за перші 2 роки успішної роботи нам вдалося продати понад 2 000 позицій товару та завоювати довіру вітчизняних покупців.

Сьогодні

BEAUTY LUX співпрацює з відомими салонами краси та приватними косметологічними кабінетами по всій території України. Крім того, апарати BEAUTY LUX продаються та працюють не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу: Німеччина, Франція, Ізраїль, Литва, Латвія, Голландія, Австрія, Молдова, Італія, США та інші.

У чому секрет нашого успіху?

Великий вибір товарів
У нашому асортименті ви знайдете косметологічні лазери, апарати для омолодження, а також широкий вибір витратних матеріалів та супутніх товарів.
Вигідні цінові пропозиції
Завдяки власному виробництву косметологічного обладнання ми пропонуємо покупцям конкурентні ціни та даруємо знижки від обсягу замовлення.
Гарантія високої якості
Реалізуємо сертифіковане обладнання, яке повністю відповідає світовим стандартам якості та безпеки. На всі товари розповсюджується офіційна гарантія до 24 місяців.
Високий рівень обслуговування
На нашому сайті представлено детальний опис кожного товару, а також інформативні огляди. При необхідності ви завжди можете скористатися консультацією наших фахівців.

 

У цифрах про наш магазин

6+ років на ринку України та Європи

15 000+ одиниць обладнання продано

до 30 хвилин час обробки замовлення

90% клієнтів надходить за рекомендацією

Розвивайте бізнес разом із BEAUTY LUX COSMETICS!