breadcrumbs_revolution_theme

Повернення та обмін

Шановний покупець, згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», Ви маєте право на повернення товару або його обмін, протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, з моменту купівлі, за таких обставин:

  1. Товар НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, що немає внутрішніх та зовнішніх дефектів, не підійшов Вам за особливих обставин - для повернення або обміну в цьому випадку, зовнішній та внутрішній стан товару, його заводські плівки, повний комплект поставки та пакувальний матеріал повинні бути у НОВОМУ стані, без слідів використання! 
    Наш Сервісний Центр залишає за собою право на діагностування та перевірку такого товару, на предмет дотримання вищезазначених пунктів, після чого Вам будуть повернуті кошти або здійснений обмін. У разі недотримання вищезазначених пунктів у поверненні товару або його обміні може бути ВІДМОВИНО.
     
  2. Товар НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, що має внутрішні та зовнішні дефекти, які Ви помітили при користуванні протягом 14 ( чотирнадцяти) календарних днів, з моменту купівлі: для повернення або обміну в цьому випадку, Ви повинні передати такий товар у Наш Сервісний Центр, у повному комплекті заводської поставки, для діагностування та підтвердження заявленої проблеми, після чого Вам будуть повернені кошти або здійснений обмін.

У всіх інших випадках, повернення товару або його обмін - НЕМОЖЛИВИЙ!

Оплата за доставку Новою Поштою при поверненні товару або його обміні здійснюється за рахунок покупця.

 

ПРИМІТКА

  1. Будь-які суперечливі питання вирішуються керуючись Законом України «Про захист прав споживачів».
  2. Попередня діагностика товару може тривати до 3 (трьох) робочих днів.
  3. Повернення коштів або обмін здійснюється протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту отримання висновку здійснюється тільки в національній валюті, відповідно до суми, зазначеної в товарному чеку.

 

Щпро отримання детальної інформації та відповіді на всі свої питання, з Вертайтесь до нашого офісу або телефонуйте +38(067)1152020, +38(063)1162020.